Сабақтың тақырыбы: C.M.A.R.T. Мақсат қою.
Сабақтың мақсаты: Мақсат қою жолдарын меңгерту.
Сабақтың нәтижесі: Мұғалімдер мақсат қоюды меңгереді.
Сабақтың әдіс-тәсілдері: СТО, миға шабуыл, «еркін жазу» әдісі, «қиындықты жеңу» әдісі
Уақыты |
Сабақтың кезеңдері |
Коучтың іс-әрекеті |
Мұғалімдердің іс-әрекеті |
Қолданылатын ресурстар |
2-мин. |
Бой сергіту. |
Сергіту сәтің жүргізу. |
Видео көрсетілімге қарап би қимылдарын қайталау. |
Интерактив тақтасы |
2 мин. |
Топқа бөлу |
Мозайка арқылы топқа бөлу
|
Мозайка сурет құрау. |
суреттер |
10мин |
Мақсат қоюды анықтау |
Видеоролик көрсету. |
сұрақтарын қояды, бір-бірімен пікір алмасады |
Интерактив тақтасы |
10 мин. |
Миға шабуыл
|
Қорапша ішіндегі 3-затты таңдайды. 1-ақша 2-үй суреті 3-путевка |
1-2 -3ге дейінгі сандарды таңдау арқылы затты алады. Ол заттарды не үшін қолдана алатындықтары жөнінде мүмкіндігінше көп мысал келтіреді. |
Ақша ,үй, путевка.
|
15 мин. |
Арманға жету |
Топқа бөлінген зат бойынша мақсаттар қою арқылы арманға жетуге болады. |
Әр мұғалім, өз тобына бөлінген зат бойынша топтық жұмыс жасайды . Өз ойларын сын тұрғысынан ойлап постер қорғайды |
Ватман Маркерлер стикерлер
|
15-мин |
Таныстырылым: мақсат қою. |
1. Мақсат нақты болу керек деген алға қойылған мақсат екіұшты емес айқын болу керек дегенді 2. Мақсат өлшенетін болу керек деген мақсаттың іске асқаны немесе аспағаныны байқалатындай, көрінетіндей болу керек дегенді білдіреді. білдіреді. Мақсат қолдан келерлік болу керек деген алға қойған мақсатты жүзеге асыру үшін қажетті жағдайлар болу керек дегенді білдіреді. 4. .Мақсат шынайы болу керек деген алға қойған мақсатты іске асы Мақсаттың мерзімі анықталған болу керек деген мақсатты жүзеге асырудың нақты мерзімін анықтау керек дегенді білдіреді ра алатындай мүмкіндіктер болу керек дегенді білдіреді. |
сұрақтарын қояды, бір-бірімен пікір алмасады |
|
|
||||
5 мин. |
Кері байланыс
|
Құрметті әріптестер, енді бүгінгі коучинг сессиядан алған әсерлеріңізді, ұсыныстарыңызда жазып қалдырсаңыздар. |
Коучингтен алған әсерін кері байланыс парақтарына жазып қалдырады. |
|