Мұғалімнің аты-жөні: Сураумбетова Раушан Жарылкасыновна
Еңбек өтілі:15 жыл
Жұмыс орны: Талдыкорған қаласы, №1 орта мектеп-гимназия
Қызметі: информатика пәнінің мұғалімі
Категория: Жоғары
ШЕБЕРЛІК-СЫНЫП ЖОСПАРЫ:
ТАҚЫРЫП:Рефлексияны — сабақтапайдаланудыңтиімділігі
ШЕБЕРЛІК-СЫНЫПТЫҢ МАҚСАТЫ МЕН МІНДЕТТЕРІ: Мұғалімдерге сабақта рефлексияны тиімді пайдалану арқылы оқушы белсенділігін арттыру жолдарын көрсету
КҮТІЛЕТІН НӘТИЖЕ: рефлексияның түрлерін, сабақта тиімді пайдаланудың жолын біледі.
МАҚСАТЫ БАҒЫТТАЛҒАН АУДИТОРИЯ: Пән мұғалімдері
ШЕБЕРЛІК-СЫНЫП БАРЫСЫ: Қызығушылықты ояту, Ой қозғау, Мағынаны ашу, Рефлексия
ӘДІС-ТӘСІЛДЕРІ: «Миға шабуыл»(стратегиялық сұрақтар) . Топтық жұмыс(бірлесіп талқылау)
ҚҰРАЛ-ЖАБДЫҚТАР: Интерактивті тақта ,таныстырылым
ДИДАКТИКАЛЫҚ МАТЕРИАЛДАР: үлестірме материалдар
ШЕБЕРЛІК-СЫНЫП МАЗМҰНЫ :
Жұмыс кезеңі: Кіріспе бөлім |
Кезеңнің мазмұны |
Қатысушылардың іс-әрекеті |
Уақыты |
Ресурстар
|
Ой қозғау Мақсат: Қатысушылардың оң көзқарастарын қалыптастырып белсенділігін арттыру,топтық жұмысқа жұмылдыру.
Міндеттер: Қатысушылар топқа бөлініп,бір-біріне жылы лебіздерін жолдап,ынтымақтастық орта қалыптастыру. Әдістер: әңгіме; диалог топпен жұмыс. |
Ұйымдастыру кезеңі Қатысушыларды топқа бөліп, мақсатымен таныстыру
|
Мұғалімдер сәлемдеседі Топтарға бөлінеді. Ынтымақтасттық орта қалыптасады.
|
2 мин.
|
Топқа бөлу карточкалары |
Мағынаны ашу Мақсат: Мұғалімдерге сабақта рефлексияны тиімді пайдалану арқылы оқушы белсенділігін арттыру жолдарын көрсету Әдістер: Сұрақ-жауап |
Теориялық материал: «Рефлексияны –сабақта пайдаланудың тиімділігі» таныстырылымы жасалып, ақпарат алады Топтағы практикалық жұмыс |
Таныстырылымды көре отырып рефлексияның түрлері туралы түсінік қалыптасады.
Әр топқа постер таратылып, бүгінгі шебер-сынып мазмұына қандай болды? деген сауалнамаға постер қорғау |
15мин
10 мин |
Таныстырылым «Рефлексияны– сабақта пайдаланудың тиімділігі» |
Рефлексия Кері байланыс:
|
Әр мұғалім бүгінгі сабақтан не білгені, алған әсерлерін жазды. |
|
8 мин. |
«Екі жұлдыз, бір тілек».
|