link2016 link2017 link2018 link2019 link2020 link2021 link2022 link2023 link2024 link2025 link2026 link2027 link2028 link2029 link2030 link2031 link2032 link2033 link2034 link2035 link2036 link2037 link2038 link2039 link2040 link2041 link2042 link2043 link2044 link2045 link2046 link2047 link2048 link2049 link2050 link2051 link2052 link2053 link2054 link2055 link2056 link2057 link2058 link2059 link2060 link2061 link2062 link2063 link2064 link2065 link2066 link2067 link2068 link2069 link2070 link2071 link2072 link2073 link2074 link2075 link2076 link2077 link2078 link2079 link2080 link2081 link2082 link2083 link2084 link2085 link2086 link2087 link2088 link2089 link2090 link2091 link2092 link2093 link2094 link2095 link2096 link2097 link2098 link2099 link2100 link2101 link2102 link2103 link2104 link2105 link2106 link2107 link2108 link2109 link2110 link2111 link2112 link2113 link2114 link2115 link2116 link2117 link2118 link2119 link2120 link2121 link2122 link2123 link2124 link2125 link2126 link2127 link2128 link2129 link2130 link2131 link2132 link2133 link2134 link2135 link2136 link2137 link2138 link2139 link2140 link2141
Сейлханова Марзия Закарияновна
Должность:учительница
Группа:Посетители
Страна:Казахстан
Регион:Казахстан, Семей
5-ке көбейту және бөлу

Математика 3 сынып

Сабақтың тақырыбы: «5-ке көбейту және бөлу»

Сабақтың мақсаты: оқушыларды 5-ке көбейту және бөлу кестесімен таныстыру

Сабақтың міндеттері:

-көбейту мен бөлудің мағынасын бекіту, 5-ке көбейту және

бөлу арифметикалақ амалдардың мәнін ашу;

-математика сабағына қызығушылықтарын арттыру;

-дербестікке, белсенділіке, ұқыптылыққа, ыждахаттылыққа

тәрбиелеу.

Сабақтың көрнекіліктері: қалалардың Елтаңбалары, слайдтар, тапсырмалар

Сабақтың түрі: саяхат

Сабақтың типі: аралас

Сабақтың барысы:

I. Ұйымдастыру кезеңі

-оқушыларды түгендеу

-сабаққа дайындалу

Шырылдады қоңырау,

Біз сабақты бастаймыз.

Партамызға отырып,

Өзара көз тастаймыз.

Табыс тілеп көзбенен-

Жаңа білім алуға,

Алға қадам аттаймыз!

Қазақстанның қалаларына саяхатқа шығу

II. Үй тапсырмасын тексеру

Семей

-Математикалық тест (өзара тексеріп бағаланады)

3·4 = 4·6 = 21:3 = 18:2 = 6:2 =

8·2 = 32:4 = 16:2 = 6·2 = 2·5 =

III. Жана сабақ

5+5+5+5+5= 5 · 5

5+5+5+5+5+5 = 5 · 6

5+5+5+5+5+5+5= 5 · 7

5+5+5+5+5+5+5+5= 5 · 8

5+5+5+5+5+5+5+5+5= 5 · 9

5+5+5+5+5+5+5+5+5+5= 5 ·10

5 саны жөнінде не білеміз?

5 баға

5 қару (мылтық, садақ, найза, қылыш, айбалта.)

бесбұрыш

5 тұлпар (Қара ат, Кекекіл, Тайбурыл, Көкдөнен, Ардакүрең.)

5 алып (Балуан Шолақ палуан, Қажымұқан палуан, Бұланбай палуан, Қазақпай қажы палуан ,Қасымхан палуан)

5 саусақ (бас бармақ, балаң үйрек, ортан терек, шылдыршүмек, кішкентай бөбек.)

5 асыл (талап, еңбек, терең ой, қанағат ету, рақым жасау)

5 дұшпан(өсек, өтірік, мақтаншақ, еріншек, бекер мал шашпақ)

Тапсырмалар:

<!-- [if !supportLists]-->§ <!--[endif]-->өрнектер құр, мәнін тап

<!-- [if !supportLists]-->§ <!--[endif]-->математикалық диктант

-қауынның массасы 5 кг. Осындай 7 қауынның массасы канша? (35)

-5 ашық хатқа 25 тг төленді. Бір ашық хаттың бағасы қанша?(5)

-1 жапсырғыштың бағасы 8 тенге. 40 теңгеге осындай неше жапсырғыш сатып алуға болады ? (5)

Сергіту сәті

Бір-иілеміз, шалқаямыз,

Екі — алақанды үш соғамыз.

Басымызды үш изеп,

Төрт дегенде қол созамыз.

Бес, алты дегенде

Орнымызға отырамыз.

Павлодар

-су бұрқақтары, Мәшхүр Жүсіп мешіті, үлкен сағат, трактор зауыты

Тапсырмасы:

1. Қалдықпен бөлуді орындап, тексеру.

6 : 7 9 : 5 8 : 5 12 : 5 7 : 5 11 : 5

Астана

Тапсырма:

Қай фигуралар қиылысады? Фигуралардың қиылысуынан пайда болған шаршының периметрін тап.

Астананың символы Бәйтерек.

Ақорда

Елбасы

Елбасына хат жазу

IV Қортындылау

-14 тапсырма

V Бағалау

Бекіту

Наши услуги



Мир учителя © 2014–. Политика конфиденциальности