link14238 link14239 link14240 link14241 link14242 link14243 link14244 link14245 link14246 link14247 link14248 link14249 link14250 link14251 link14252 link14253 link14254 link14255 link14256 link14257 link14258 link14259 link14260 link14261 link14262 link14263 link14264 link14265 link14266 link14267 link14268 link14269 link14270 link14271 link14272 link14273 link14274 link14275 link14276 link14277 link14278 link14279 link14280 link14281 link14282 link14283 link14284 link14285 link14286 link14287 link14288 link14289 link14290 link14291 link14292 link14293 link14294 link14295 link14296 link14297 link14298 link14299 link14300 link14301 link14302 link14303 link14304 link14305 link14306 link14307 link14308 link14309 link14310 link14311 link14312 link14313 link14314 link14315 link14316 link14317 link14318 link14319 link14320 link14321 link14322 link14323 link14324 link14325 link14326 link14327 link14328 link14329 link14330 link14331 link14332 link14333 link14334 link14335 link14336 link14337 link14338 link14339 link14340 link14341 link14342 link14343 link14344 link14345 link14346 link14347 link14348 link14349 link14350 link14351 link14352 link14353 link14354 link14355 link14356 link14357 link14358 link14359 link14360 link14361 link14362 link14363
Нургазина Каламкас Какимовна
Должность:Учитель математики
Группа:Посетители
Страна:Казахстан
Регион:СКО р. Шал акына г. Сергеевка
Сабақтың тақырыбы: Қысқаша көбейту формулалары

Сабақтың мақсаты:

Білімділігі: Қысқаша көбейту формулалар бойынша білімдерін тиянақтау, пәнді оқуда қызығушылықтарын арттыру және ойлау қабілетін дамыту.

Дамытушылығы: Оқушыларды бірлесіп жұмыс жасауға дағдыландыру ұқыпты тыңдау арқылы сұрақтарға нақты жауап беруге, шығармашылық қабілеттерін ашуға үйрету.

Тәрбиелігі: Оқушыларды тапқырлыққа, алғырлыққа, шапшандыққа, ұқыптылыққа, топпен жұмыс істеуге, тиянақтылыққа үйрету.

Сабақтың түрі: қорытындылау сабағы

Сабақтың әдісі: сұрақ - жауап,топтық жұмыс, ой — қозғау, деңгейлік тапсырмалар

Сабақтың көрнекілігі: интерактивті тақта, слайдтар, үлестірмелі тапсырмалар, бағалау парағы.

Сабақтың барысы:

1. Ұйымдастыру бөлімі.

а/ Оқушыларды түгендеу, көңілін сабаққа аудару.

ә/ Топқа бөлу

б/ Үй тапсырмасын тексеру

2. Формулаларды білеміз бе? ( Сәйкестік стрелка арқылы көрсету)

3. Математикалық «БИНГО» (деңгейлік тапсырмалар)

4. Шығармашылық жұмыс

5. Оқулықпен жұмыс

6. Математикалық диктант

7. Сабақты қорытындылау

8. Оқушыларды бағалау.

Біз сендермен қандай тақырыпты өттік? Олай болса бүгін бізде осы өтілген тақырыптар бойынша қайталау, пысықтау сабағы.

ІІ- бөлім. «Формулаларды білеміз бе?» сәйкестікті тап

Жалпы тарау бойынша қысқаша көбейту формулаларын қайталау, ол үшін слайдта жазылған формуланы әрі қарай жалғасын табу стрелка арқылы сәйкестендіру және ережесін айту керек.ІІІ- бөлім. «Математикалық бинго» ойыны

1-тапсырма:

Деңгейлік

тапсырмалар

Көпмүше түріне келтір

Жауаптары

А0001

Б0002

С0003

2-тапсырма:

Деңгейлік

тапсырмалар

Екімүшенің квадраты түрінде жаз

Жауаптары

А0001

Б0002

С0003

3-тапсырма:

Деңгейлік

тапсырмалар

Екімүшенің кубы түрінде жаз

Жауаптары

А0001

Б0002

С0003

ІІІ — бөлім. «Қалпына келтір» шығармашылық жұмыс / топпен жұмыс /

IV- бөлім. Оқулықпен жұмыс №444(3); № 448(3); №452(2)

1. Теңдеуді шешіңдер:

2. Теңсіздікті шешіңдер:

3. Тепе теңдікті дәлелдеңдер:

V бөлім. Математикалық диктант «Кестені толтыр» / Слайд -7/

Екі өрнектің қосындысы

ның квадраты

Екі өрнек

тің квадрат

тарының айырмасы

Екі өрнек

тің айыры

мының квадраты

Екі өрнек

тің кубтары

ның қосындысы

Екі өрнек

тің кубтары

ның айырма

сы

Екі өрнектің қосынды

сының

кубы

Екі өрнектің айырма

сының

кубы

VII- бөлім. Сабақты қорытындылау.

VIII-бөлім. Бағалау

Диагностикалық

карта

Формула білеміз бе?

Математи

калық «БИНГО»

Шығарма

шылық жұмыс

Оқулықпен жұмыс

Математи

калық диктант

Жалпы ұпай

Оқушының аты жөні

Наши услуги



Мир учителя © 2014–. Политика конфиденциальности