link4914 link4915 link4916 link4917 link4918 link4919 link4920 link4921 link4922 link4923 link4924 link4925 link4926 link4927 link4928 link4929 link4930 link4931 link4932 link4933 link4934 link4935 link4936 link4937 link4938 link4939 link4940 link4941 link4942 link4943 link4944 link4945 link4946 link4947 link4948 link4949 link4950 link4951 link4952 link4953 link4954 link4955 link4956 link4957 link4958 link4959 link4960 link4961 link4962 link4963 link4964 link4965 link4966 link4967 link4968 link4969 link4970 link4971 link4972 link4973 link4974 link4975 link4976 link4977 link4978 link4979 link4980 link4981 link4982 link4983 link4984 link4985 link4986 link4987 link4988 link4989 link4990 link4991 link4992 link4993 link4994 link4995 link4996 link4997 link4998 link4999 link5000 link5001 link5002 link5003 link5004 link5005 link5006 link5007 link5008 link5009 link5010 link5011 link5012 link5013 link5014 link5015 link5016 link5017 link5018 link5019 link5020 link5021 link5022 link5023 link5024 link5025 link5026 link5027 link5028 link5029 link5030 link5031 link5032 link5033 link5034 link5035 link5036 link5037 link5038 link5039
Редактор
Должность:Редактор
Группа:Мир учителя
Страна:Россия
Регион:Санкт-Петербург
Менің Қазақстаным

Қазақстан Республикасы,ШҚО,Көкпекті ауданы

«Көкпекті орта мектебі» КММ

Қазақ тілі мен әдебиет пән мұғалімі

Аздарханова Бакытгуль Мураткановна

Сабақтың мақсаты: Қазақстан Республикасы туралы алған білімін кеңейту және тереңдету.

Білімділік: Отан туралы білімін толықтыру, алған білімдерін жүйелеу, мәтінмен таныстыру, жаңа сөздермен жұмыс жүргізу; мәтін арқылы сөйлеу әрекеттерін қалыптастыру.

Дамытушылық: сөздік қорын молайту, сұраққа дұрыс жауап беруге жаттықтыру.

Тәрбиелік: Отанға деген сүйіспеншілігін арттыру, оқушыларды саналы ел азаматы болуға машықтандыру.

Түрі: бекіту сабағы

Әдісі:сөйлеу, сурақ-жауап, іздену, практикалық әдіс.

Пәнаралық байланыс: Қазақстан тарихы, география.

Сабақтың барысы:

1.Ұйымдастыру кезеңі (оқушылардың смайлик арқылы көңіл — күйін тексеру).

2.Үй тапсырмасын тексеру (мәтінді оқу және аудару, сұрақтарға жауап беру).

3.Жаңа тақырып:

Оқушылармен әңгіме жүргізу:

-Біз қай ауылда тұрамыз?

-Қазақстанның астанасы қай қала?

-Астана қаласы қай жерінде орналасқан?

-Қазақстан қай ел?

-Қазақ жері кімнің мекені?

А) Сабақтың тақырыбын сұрақтар арқылы анықтау.

Интерактивті тақтамен жұмыс.Мәтінді кіргізу (оқу және аудару) топпен жұмыс.

ә) мәтін бойынша сұрақтар құру (оқушылар);

б) жаңа сөздерді тізбектеп оқу және сөздік дәптерге көшіру;

в) жаңа сөздерімен сөз тіркестерін және сөйлем құрастыру.

4. Тақырыпты бекіту:

А) «Қазақстан» тақырыбына сұхбат құрастыру (жұппен жұмыс);

Ә) Жаңа тақырып бойынша кластер толтыру;

Б) «Қазақстан» тақырыбына бес жолды өлең құрастыру:

1.Зат есім. Қазақстан

2. Сын есім. Тәуелсіз, үлкен.

3. Етістік. Гүлдейді, тұрады, ойнады.

4. Синоним. Мемлекет.

5. Сөйлем. Біз тәуелсіз мемлекетте тұрамыз.

В) дәптермен жұмыс: халық сөзді септеу

А.с халық

І.с халықтың

Б.с халыққа

Т .с халықты

Ж .с халықта

Ш. с халықтан

К .с халықпен

Г) тест орындау. 10 сұрақ жауап беру. Кілт арқылы тексеру.

5.Сабақтың соңында оқушылардың смайлик арқылы көңіл — күйін тексеру. Оқушыларды бағалау.

6.Үй тапсырмасы: мәтін аудару, шағын шығарма жазу.

Наши услуги



Мир учителя © 2014–. Политика конфиденциальности