Республика Казахстан,Алматинская область,г.Алматы
Общеобразовательная школа №32
Учитель казахского языка
Тастаганова Гульзагира Сарсенбаевна
Мақсаты |
Қарлығаш туралы түсінік беру,мәтінді оқу. Сөздікпен жұмыс,,мысал келтіру,,топпен жұмыс жасауға дағдыландыру. |
|||
Күтілетін нәтиже |
А тобындағы оқушылар мәтін оқи алады, ,В тобындағы оқушы сұрақтарға жауап береді, С тобындағы оқушы сөздікпен жұмыс жасай алады. |
|||
Қажетті құралдар |
-интерактивті тақта -смайликтер -бағалау парағы |
|||
Сабақ кезеңдері |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Уақыты |
Бағалау |
Ұйымдастыру кезеңі |
Сәлемдесу.Топтық жұмысқа дайындық жүргізу.Алтын ережені еске түсіру. |
Сәлемдесу,ән ұранды айту.Психологиялық ахуал көрсету. |
2 минут |
-смайликтер -бағалау парағы -сыйлықтар арқылы |
Білу |
Қарлығаш туралы түсіндіреді. |
Қарлығаштың құйрығы неге айыр болғанын біледі. |
||
Түсіну және қолдану |
Рольдік тапсырма бе-ру.Крийтерилер құрату. |
Крийтерилерді назарға ала отырып, сахналық көрініс көрсетеді. |
6 минут |
-сыйлықтар арқылы |
Талдау |
Проблемалық сұрақ береді. Қарлығаш туралы не білдің |
Оқушылар пікірталасты топта өткізіп, өз ойларын білдіреді. |
3 минут |
|
Жинақтау |
Әр топқа жеке тапсырмалар береді. 1-топ қарлығаш туралы 2-топ Сұрақтарға жауап беру.. 3-топ Бір бірімен сөйлесу. |
Әр топ тапсырмаларын қорғап шығады.Диодог оқиды.Сұрақтарға жауап береді.Қарлығаш туралы мысал келтіреді. |
5 минут |
-шапалақ арқылы |
Бағалау Үйге тапсырма |
Сабақ барысында белсенділік танытқан, қызығушылық танытқан оқушыларды мадақтап, бағалау.Үй тапсырмасын береді. |
Күнделікке белгілейді. Қарлығаш туралы оқу.. |
||
Бағалау |
«Бес саусақ» әдісі арқылы рефлексия жасайды. |
Топтар бірін-бірі, оқушылар өзін-өзі бағалайды. |
2 минут |
Жиынтық бағалау. |