link13482 link13483 link13484 link13485 link13486 link13487 link13488 link13489 link13490 link13491 link13492 link13493 link13494 link13495 link13496 link13497 link13498 link13499 link13500 link13501 link13502 link13503 link13504 link13505 link13506 link13507 link13508 link13509 link13510 link13511 link13512 link13513 link13514 link13515 link13516 link13517 link13518 link13519 link13520 link13521 link13522 link13523 link13524 link13525 link13526 link13527 link13528 link13529 link13530 link13531 link13532 link13533 link13534 link13535 link13536 link13537 link13538 link13539 link13540 link13541 link13542 link13543 link13544 link13545 link13546 link13547 link13548 link13549 link13550 link13551 link13552 link13553 link13554 link13555 link13556 link13557 link13558 link13559 link13560 link13561 link13562 link13563 link13564 link13565 link13566 link13567 link13568 link13569 link13570 link13571 link13572 link13573 link13574 link13575 link13576 link13577 link13578 link13579 link13580 link13581 link13582 link13583 link13584 link13585 link13586 link13587 link13588 link13589 link13590 link13591 link13592 link13593 link13594 link13595 link13596 link13597 link13598 link13599 link13600 link13601 link13602 link13603 link13604 link13605 link13606 link13607
Должность:не указана
Группа:Посетители
Страна:
Регион:не указан
Қазақстан тарихы пәнінен қысқа мерзімді сабақ жоспары 8 сынып "Қазақстандағы өнеркәсіптің дамуы"

Қысқа мерзімді сабақ жоспары

Пән

Қазақстан тарихы

Сынып

8

Өтілетін мерзім

Тақырыбы:

Қазақстандағы өнеркәсіптің дамуы.

Мақсаты:

ХІХ ғасырдың екінші жартысы ХХ ғасырдың бас кезіндегі Қазақстан өнеркәсібінің дамуы және қазақ жұмысшыларының ауыр жағдайы туралы білуі тиіс.

Күтілетін нәтиже:

1.Қазақстан өнеркәсібінің дамуының басымдылықтарын ажыратып көрсете алады.

2. қазақ жұмысшыларының ауыр жағдайын ашып айта алады.

Сабақта қолданылатын

әдіс-тәсілдер:

мәтінмен жұмыс,сұрақ-жауап,калаш жасау, деңгейлік тапсырмалар, топтық жұмыс.

Қолданылған модульдер:

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, сыни тұрғыдан ойлауға үйрету,Оқыту мен оқудағы АКТ-ны,оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау,оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және оқу, талантты және дарынды балаларды оқыту

Сабақ кезеңдері

Тапсырмалар мен сұрақтар

Мұғалімнің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау түрі

Кіріспе

Балалармен сәлемдесу, оқушылардың зейінін сабаққа аударту.

Оқушылармен амандасады, оқу шылардың назарын сабаққа бағыттайды.

Сабаққа дайындық, зейіндерін аударады.

Тренинг

«Таңғы жаттығу» сергіту сәті.

Мақсаты:Сергіту сәті арқылы оқушылардың бойларын жазу.

Интерактивті тақтадан жаттығуды жіберіп,барлығының да орындауларын сұрайды.

Өзара жылы қарым-қатынас орната отырып, бойларын сергіте отырып жаттығуды орындайды.

Топқа бөлу

Шаттық шеңберін құрып,бойлары бойынша топқа бөлу

Мақсаты: Барлық сынып оқушылары арасында байланыс орнату.

Құрылғн топтардың орындарына отыруын сұрайды.

Оқушылар топтарын анықтап,әркім өз тобына жайғасады.

Үй жұмысын тексеру

«Ыстық орындық» әдісі.

Өз еркімен келіп сабақ айтушыларды ортаға шақырады.Қосымша сұрақтар қойылады.

Оқушылар шығып өз білгендерінортаға салады, және қойылған сұрақтарға жауап береді.

Жаңа сабақ

Интерактивті тақтадан сабақтың тақырыбы мен мақсаты беріледі.

Жаңа тақырыпқа өту мақсатында интерактивті тақтадан суреттер көрсетіледі.

Интерактивті тақтаға назар аудартып,көрсетілген суреттер бойынша балалардың сөйлеулерін сұрайды.

Балалар сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныса отырып, көрсетілген суреттер және қойылған сұрақ төңірегінде ойланып жауап береді.

Жеке жұмыс

Деңгейлік сұрақтар үлестіріледі.

Мұғалім оқушының деңгейін ескере отырып деңгейлік сұрақтарды таратады.

Берілген сұраққа іздене жауап береді.

Топпен жұмыс

Тақырып негізінде калаш жасау.

Алдын ала дайындалған суреттерді екі топқа бірдей етіп үлестіреді.

Оқушылар өздерінің бар шығармашылықтарын ортаға сала отырып, жұмыла тапсырманы орындауға кірісіп кетеді.

Жұптық бағалау(жұлдызша,жалау,үшбұрыш)

Сабақты қорытындылау

Калаштарындағы суреттер бойынша сабақты қорытындылау сұрақтар қойылады.

Сұрақ қоя отырып оқушылардың толық жауап беруін өтінеді.

Калаш бойынша қойлған сұрақтарға жауап береді.

Үйге тапсырма

Пар.35 .Тарау бойынша қайталау.

Кері байланыс

Сұрақтар бойынша іске асырылады.

1.Өте қызықты

2.Қызықты

3.Мүлдем қызық емес

Кері байланыс парағы үлестіріледі.Сұрақтарға толық қанды жауап берулерін сұрайды.

Оқушылар сабақтан алған көңіл-күйлеріне байланысты сұрақтарға өз жауаптарын жазады.

Бағалау

Үй тапсырмасындағы «ыстық орындық»және жұптық бағалау бойынша жиынтық бағалары қойылады.

Наши услуги



Мир учителя © 2014–. Политика конфиденциальности