link13230 link13231 link13232 link13233 link13234 link13235 link13236 link13237 link13238 link13239 link13240 link13241 link13242 link13243 link13244 link13245 link13246 link13247 link13248 link13249 link13250 link13251 link13252 link13253 link13254 link13255 link13256 link13257 link13258 link13259 link13260 link13261 link13262 link13263 link13264 link13265 link13266 link13267 link13268 link13269 link13270 link13271 link13272 link13273 link13274 link13275 link13276 link13277 link13278 link13279 link13280 link13281 link13282 link13283 link13284 link13285 link13286 link13287 link13288 link13289 link13290 link13291 link13292 link13293 link13294 link13295 link13296 link13297 link13298 link13299 link13300 link13301 link13302 link13303 link13304 link13305 link13306 link13307 link13308 link13309 link13310 link13311 link13312 link13313 link13314 link13315 link13316 link13317 link13318 link13319 link13320 link13321 link13322 link13323 link13324 link13325 link13326 link13327 link13328 link13329 link13330 link13331 link13332 link13333 link13334 link13335 link13336 link13337 link13338 link13339 link13340 link13341 link13342 link13343 link13344 link13345 link13346 link13347 link13348 link13349 link13350 link13351 link13352 link13353 link13354 link13355
Нажиметова Анар Маликайдаровна
Должность:не указана
Группа:Посетители
Страна:Казахстан
Регион:не указан
Открытый урок по казахскому языку "Кемпірқосақ"-"Радуга"-"Rainbow"

Сабақтың тақырыбы: Кемпірқосақ
Сабақтың мақсаты: табиғатта болып жатқан өзгерістерді (кемпірқосақтың шығуы) сипаттай алуға үйрету, түстерді қайталау, тақырыпқа қатысты етістіктерді өткен шақта дұрыс қолдана алуға жаттықтыру.

Күтілетін нәтиже: кемпірқосақ туралы айта алады, оның түстерін ажырата алады, тақырып бойынша белсенді сөздік қорды меңгереді, айналаға, қоршаған ортаға ұқыпты қарау, табиғаттағы өзгерістерге мән беру.

Сабақтың түрі: кіріктірілген сабақ
Пәнаралық байланыс: физика, ағылшын, дүниетану
Сабақтың барысы
Ұйымдастыру кезеңі
а) сәлемдесу
ә) оқушыларды түгендеу
б) сабаққа дайындығын тексеру
Өткенді қайталау
1. Кесте бойынша ауа райының болжамын айтыңдар.
2. Бүгін ауа райы қандай?
3. Бүгін жаңбыр жауа ма?
Жаңа сабақ
1. Интербелсенді тақтадан жаңбырдың жауғанын көреді. Жаңбырдан кейін кемпірқосақ шығады.(1 - слайд)
- Балалар, бұл не? (2 - слайд)
- Радуга қазақ тілінде кемпірқосақ, ал ағылшын тілінде rainbow. Қайталаңдар.
2. 116 - бетті ашыңдар. 1 - тапсырманың сөздерін аудиотаспадан тыңдаңдар, қайталаңдар. (3 - слайд)
3. 4 - слайд. 2 - тапсырма. Сұрақтарға жауап беріңдер. Кемпірқосақ қашан шығады? (4 - слайд)
4. Сөздікпен жұмыс. (5 - слайд)
5. 3 - тапсырма. Түстерді қайталаңдар. Ағылшын тілінде айтыңдар. (6 - слайд)
6. Кемпірқосақ — табиғат құбылысы. Оның түстері ретімен орналасқан. Ол қалай пайда болады? Оны бізге физика пәнінің мұғалімі Ботагөз Мухаметқалиевна көрсетеді.
Физика пәнінің мұғалімі Айпеисова Б. М. спектрді көрсетеді.
7. «Есте сақта!» Оқыңдар, аударыңдар. (7 - слайд)
8. 4 - тапсырма. Мәтінмен жұмыс. (8 - слайд)
9. Мәтін бойынша сұрақтарға жауап беріңдер. (9 - слайд)
10. Сергіту сәті
11. Дәптермен жұмыс. Берілген сөздерді буынға бөліңдер. (10 - слайд)
Дарынды оқушылар буын түрлерін айтады.
12. Тест сұрақтарына жауап беріңдер.(11 - слайд)
Бағалау
Критерийлер (12 - слайд)
Бекіту
Сұрақтарға жауап беріңдер:
- Кемпірқосақ дегеніміз не?
- Кемпірқосақ қашан шығады?
- Кемпірқосақтың неше түсі бар?
Үйге тапсырма
117 — бет, 4 — тапсырма
Мәтінді мәнерлеп оқу
Рефлексия: түсіндім;
түсінбедімСабақтың тақырыбы: Кемпірқосақ

Сабақтың мақсаты: табиғатта болып жатқан өзгерістерді (кемпірқосақтың шығуы) сипаттай алуға үйрету, түстерді қайталау, тақырыпқа қатысты етістіктерді өткен шақта дұрыс қолдана алуға жаттықтыру.

Күтілетін нәтиже: кемпірқосақ туралы айта алады, оның түстерін ажырата алады, тақырып бойынша белсенді сөздік қорды меңгереді, айналаға, қоршаған ортаға ұқыпты қарау, табиғаттағы өзгерістерге мән беру.

Сабақтың түрі: кіріктірілген сабақ
Пәнаралық байланыс: физика, ағылшын, дүниетану
Сабақтың барысы
Ұйымдастыру кезеңі
а) сәлемдесу
ә) оқушыларды түгендеу
б) сабаққа дайындығын тексеру
Өткенді қайталау
1. Кесте бойынша ауа райының болжамын айтыңдар.
2. Бүгін ауа райы қандай?
3. Бүгін жаңбыр жауа ма?
Жаңа сабақ
1. Интербелсенді тақтадан жаңбырдың жауғанын көреді. Жаңбырдан кейін кемпірқосақ шығады.(1 - слайд)
- Балалар, бұл не? (2 - слайд)
- Радуга қазақ тілінде кемпірқосақ, ал ағылшын тілінде rainbow. Қайталаңдар.
2. 116 - бетті ашыңдар. 1 - тапсырманың сөздерін аудиотаспадан тыңдаңдар, қайталаңдар. (3 - слайд)
3. 4 - слайд. 2 - тапсырма. Сұрақтарға жауап беріңдер. Кемпірқосақ қашан шығады? (4 - слайд)
4. Сөздікпен жұмыс. (5 - слайд)
5. 3 - тапсырма. Түстерді қайталаңдар. Ағылшын тілінде айтыңдар. (6 - слайд)
6. Кемпірқосақ — табиғат құбылысы. Оның түстері ретімен орналасқан. Ол қалай пайда болады? Оны бізге физика пәнінің мұғалімі Ботагөз Мухаметқалиевна көрсетеді.
Физика пәнінің мұғалімі Айпеисова Б. М. спектрді көрсетеді.
7. «Есте сақта!» Оқыңдар, аударыңдар. (7 - слайд)
8. 4 - тапсырма. Мәтінмен жұмыс. (8 - слайд)
9. Мәтін бойынша сұрақтарға жауап беріңдер. (9 - слайд)
10. Сергіту сәті
11. Дәптермен жұмыс. Берілген сөздерді буынға бөліңдер. (10 - слайд)
Дарынды оқушылар буын түрлерін айтады.
12. Тест сұрақтарына жауап беріңдер.(11 - слайд)
Бағалау
Критерийлер (12 - слайд)
Бекіту
Сұрақтарға жауап беріңдер:
- Кемпірқосақ дегеніміз не?
- Кемпірқосақ қашан шығады?
- Кемпірқосақтың неше түсі бар?
Үйге тапсырма
117 — бет, 4 — тапсырма
Мәтінді мәнерлеп оқу
Рефлексия: түсіндім;
түсінбедім

Наши услуги



Мир учителя © 2014–. Политика конфиденциальности