link9720 link9721 link9722 link9723 link9724 link9725 link9726 link9727 link9728 link9729 link9730 link9731 link9732 link9733 link9734 link9735 link9736 link9737 link9738 link9739 link9740 link9741 link9742 link9743 link9744 link9745 link9746 link9747 link9748 link9749 link9750 link9751 link9752 link9753 link9754 link9755 link9756 link9757 link9758 link9759 link9760 link9761 link9762 link9763 link9764 link9765 link9766 link9767 link9768 link9769 link9770 link9771 link9772 link9773 link9774 link9775 link9776 link9777 link9778 link9779 link9780 link9781 link9782 link9783 link9784 link9785 link9786 link9787 link9788 link9789 link9790 link9791 link9792 link9793 link9794 link9795 link9796 link9797 link9798 link9799 link9800 link9801 link9802 link9803 link9804 link9805 link9806 link9807 link9808 link9809 link9810 link9811 link9812 link9813 link9814 link9815 link9816 link9817 link9818 link9819 link9820 link9821 link9822 link9823 link9824 link9825 link9826 link9827 link9828 link9829 link9830 link9831 link9832 link9833 link9834 link9835 link9836 link9837 link9838 link9839
Максимов Александр Сергеевич
Должность:Журналист
Группа:Команда портала
Страна:Россия
Регион:Санкт-Петербург
Электромагниттік тербелістер мен толқындар

Казахстан, Акмолинская область, г. Кокшетау

КГУ "Сервисно-технический колледж № 1"

Преподаватель физики

Тастембекова М.Б.

Электромагниттік тербелістер мен толқындар

Сабақтың мақсаты мен міндеттері:

Білімділік: тақырыптар бойынша алған білімді бекіту және тереңдету, үлгілік есептерді шығаруда икемділіктерді дамытуды жалғастыру, тақырып материалын меңгеру деңгейін анықтау;

Дамытушылық: логикалық ойлау қабілетін, танымдық қызығушылықтарын дамыту, қойылған сұрақтарға қысқа да қисынды жауап беруге, ойларын анықтап айтуға үйрету;

Тәрбиелік: табиғат құбылыстары мен әлемнің бірыңғай физикалық көрінісінің өзара байланысы туралы түсінігін қалыптастыруды жалғастыру, байланысқа бейімділікті (оқытушыны, жолдастарын тындай білуге) тәрбиелеу.

Сабақтың түрі: АКТ қолданумен ойын-сабақ

ТОҚ: ДК, тапсырмалары бар карточкалар, бейне проектор, «Өз ойыным» презентациясы

Сабақтың барысы:

І. Ұйымдастыру кезеңі.

  • Оқушылармен сәлемдесу
  • Оқушылардың зейінін сабаққа аудару
  • Жоқ оқушыларды белгілеу, анықтау
  • Сабақ тақырыбын және оны өткізу түрін хабарлау.

ІІ. Тірек білімдерді актуальдандыру (үй жұмысын блиц-сауалдама түрінде тексеру)

ІІІ. Мақсат қою кезеңі

Берілген тапсырмаларды орындау арқылы ойлау қабілеттерін арттыру, алған білімдерін жинақтау

Сабақты келесі эпиграф сөздерімен бастау

Білім, ол шам-шырағы жұрттың күнде,

Жанып ап, жаңылдырмас жеті түнде.

Ж.Баласағұн

ІV. Сабақтың негізгі бөлімі (электромагниттік тербелістер мен толқындар бөлімдері бойынша алған білімді бекіту)

Топтарға бөлу, команда капитандарын таңдау. Оқытушылар арасынан қазылар алқасын таңдап, анықтау. Ойынның сипаттамасы:бұл ойын — теледидарлық «Өз ойыным» ойынының аналогы. Ойынға үш команда қатысады, әр команда 9-10 студенттен тұрады. Ойын 6 тақырыптан, әр тақырып 5 сұрақтан тұрады, әр дұрыс жауап үшін 100 — ден 500-ге дейін ұпай беріледі. Егер топ сұраққа дұрыс жауап бермесе, сұраққа басқа топ жауап бере алады, ұпай дұрыс жауап берген топқа беріледі. Жиналған ұпайлар бойынша ең аз ұпай жинаған топ ойыннан шығады. Қалған екі топқа күрделілігі бірдей есеп беріледі, қай топ дұрыс және бірінші болып есепті шығарса, сол топқа 500 ұпай беріледі. Соңында ойын ұпайлары саналып, ойын жеңімпаздары анықталады.

V. Ойынның қорытындысы. Жеңімпаз топ мақтау қағаздарымен мадақталады.

Студенттерді бағалау.

VІ. Үй тапсырмасы.

Электромагниттік тербелістер мен толқындар тараулары бойынша барлық негізгі анықтамалар мен формулаларды қайталау; Рымкеевич есептер жинағынан № 12.1 — 12.6 есептерді шығару


Наши услуги



Мир учителя © 2014–. Политика конфиденциальности