Рсаева Айман
Должность:учитель
Группа:Посетители
Страна:Казахстан
Регион:Кызылорда
"Тригонометриялық өрнектерді түрлендіру және теңбе-теңдіктерді дәлелдеу"

Қысқа мерзімді жоспар

Пәні: Алгебра

Сынып:9

Мектеп: №2

Тақырыбы

Тригонометриялық өрнектерді түрлендіру және теңбе-теңдіктерді дәлелдеуге есептер шығару

Сілтеме

Білім стандарты, пән бағдарламасы, Алгебра оқулығы -9 сынып

интернет материалдары.. Алгебра оқыту әдістемесі-9 сынып

Сабақтың мақсаты:

Тригонометриялық теңбе-теңдіктерді қолдану арқылы тригонометриялық өрнектерді түрлендіру және теңбе-теңдіктерді дәлелдеуді меңгерту

Күтілетін нәтиже

Барлық оқушылар: Тригонометриялық теңбе-теңдіктерді қолдану арқылы тригонометриялық өрнектерді түрлендіру және теңбе-теңдіктерді дәлелдей біледі, түсінеді.

Оқушылардың басым бөлігі: Тригонометриялық теңбе-теңдіктерді қолдану арқылы тригонометриялық өрнектерді түрлендіру және теңбе-теңдіктерді дәлелдеу біледі, түсінеді, қолданады, талдайды.

Кейбір оқушылар: Тригонометриялық теңбе-теңдіктерді қолдану арқылы тригонометриялық өрнектерді түрлендіру және теңбе-теңдіктерді дәлелдеуді синтездеп, бағалай алады.

Негізгі идеялар

Берілген тапсырмалар арқылы, математиканың маңыздылығы мен есеп шығару технологиясының тиімді тәсілдерін меңгеру

Тапсырмалар

Ғаламтор (тақырыпты терең меңгертуге тапсырмалар мен түсіндірмелер), ресурстар (таратпа материалдар, бағалау парақшалары)

Қолданылатын әдіс-тәсілдер

АКТ- ны қолдану, диалогты оқыту, дарынды балалармен жұмыс

Топтық жұмыс, жеке жұмыс, формативті бағалау

Оқыту мен оқытудағы жаңа тәсілдер

«Ой қозғау», «Ойлан.Бірік.Бөліс», «Интервью»әдісі,

«Кеңейтілген тапсырма»

Көрнекі құрал жабдықтар

флипчарт, формула құрастыруға арналған қиындылар, кеңейтілген тапсырма жазылған таратпалар, рефлексия алуға берілетін парақшалар мен бағалау парақшалары

Сабақ кезеңдері

Кіріспе

Негізгі бөлім

Қорытынды бөлім

Уақыт

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушылардың іс-әрекеті

Ресурстар

3 мин

2 мин

5 мин

15 мин

10 мин

5мин

1 мин

3мин

Наши услуги



Мир учителя © 2014–. Политика конфиденциальности