link4726 link4727 link4728 link4729 link4730 link4731 link4732 link4733 link4734 link4735 link4736 link4737 link4738 link4739 link4740 link4741 link4742 link4743 link4744 link4745 link4746 link4747 link4748 link4749 link4750 link4751 link4752 link4753 link4754 link4755 link4756 link4757 link4758 link4759 link4760 link4761 link4762 link4763 link4764 link4765 link4766 link4767 link4768 link4769 link4770 link4771 link4772 link4773 link4774 link4775 link4776 link4777 link4778 link4779 link4780 link4781 link4782 link4783 link4784 link4785 link4786 link4787 link4788 link4789 link4790 link4791 link4792 link4793 link4794 link4795 link4796 link4797 link4798 link4799 link4800 link4801 link4802 link4803 link4804 link4805 link4806 link4807 link4808 link4809 link4810 link4811 link4812 link4813 link4814 link4815 link4816 link4817 link4818 link4819 link4820 link4821 link4822 link4823 link4824 link4825 link4826 link4827 link4828 link4829 link4830 link4831 link4832 link4833 link4834 link4835 link4836 link4837 link4838 link4839 link4840 link4841 link4842 link4843 link4844 link4845 link4846 link4847 link4848 link4849 link4850 link4851 link4852 link4853 link4854 link4855 link4856 link4857 link4858 link4859 link4860 link4861 link4862 link4863 link4864
Редактор
Должность:Редактор
Группа:Мир учителя
Страна:Россия
Регион:Санкт-Петербург
Келер шақ

Смагулова Бакытгул Абишовна

Бастауыш сынып мұғалімі

Достық кентінің №11 орта мектебі

Қазақстан, Алматы облысы, Алакөл ауданы, Достық кенті

Сабақтың мақсаты:.

Білімділік: Келер шақ қимылдың, іс-әрекеттің сөйлеп тұрған сәттен,

мезгілден кейін болатын білдіретіндігін түсіндіру.

Дамытушылық: Мәтіннен етістіктерді тапқызып, олардың қай шақта, қай жақта

тұрғанын анықтау арқылы зейіндерін, есте сақтау қабілеттерін

дамыту.

Тәрбиелік мәні: Сабақ барысында отансүйгіштікке, еңбекқорлыққа тәбиелеу.

Сабақтың түрі: аралас

Пәнаралық байланыс: әдебиеттік оқу

Көрнекілік: кестелер

Қолданылатын технология: СКТ

Сабақтың типі: бекіту

Сабақтың жоспары

І Ұйымдастыру

а) Психологиялық дайындық

Айналаға алақанмен

Жылылықты шашайық.

Сәттілік тілеп күлімсіреп,

Біз сабақты бастайық.

ІІ Қызығушылығын ояту

Келер шақ қимылдың, іс-әрекеттің сөйлеп тұрған сәттен, мезгілден кейін, яғни алдағы уақытта болатынын білдіреді.

ІІІ Мағынаны тану

1- жаттығуда мәтінді түсініп оқиды. Мәтіннен келер шақ етістіктері кездесетін сөйлемдерді көшіріп жазады. Етістіктердің қай жақта, қай шақта тұрғанын атайды.

Қоңырланады сөзін жекеше, көпше түрде жіктеп жазады.

2- жаттығудағы берілген етістіктерді үш шақта жазады.

IV Сергіту сәті

3- жаттығудағы жұмбақты жатқа жазады, етістіктерді тауып, үш шақта жазады. Толады, болады.

Шешуі: қар

4- жаттығуда сөйлемдерді көшіріп жазады, етістіктердің астын сызады. Оларды өзара салыстырады.

6-жаттығуда сөйлемдерді ретімен орналастырып, мәтін құрастырады. Мәтін не туралы? Мәтінге ат қояды.

V Ой толғаныс:

Өткенді пысықтау

Сабады, құлады сөздеріне сөзсазындық талдау жасату.

VI Үйге тапсырма:

127-беттегі 5- жаттығуды тапсыру.

Наши услуги



Мир учителя © 2014–. Политика конфиденциальности