link14760 link14761 link14762 link14763 link14764 link14765 link14766 link14767 link14768 link14769 link14770 link14771 link14772 link14773 link14774 link14775 link14776 link14777 link14778 link14779 link14780 link14781 link14782 link14783 link14784 link14785 link14786 link14787 link14788 link14789 link14790 link14791 link14792 link14793 link14794 link14795 link14796 link14797 link14798 link14799 link14800 link14801 link14802 link14803 link14804 link14805 link14806 link14807 link14808 link14809 link14810 link14811 link14812 link14813 link14814 link14815 link14816 link14817 link14818 link14819 link14820 link14821 link14822 link14823 link14824 link14825 link14826 link14827 link14828 link14829 link14830 link14831 link14832 link14833 link14834 link14835 link14836 link14837 link14838 link14839 link14840 link14841 link14842 link14843 link14844 link14845 link14846 link14847 link14848 link14849 link14850 link14851 link14852 link14853 link14854 link14855 link14856 link14857 link14858 link14859 link14860 link14861 link14862 link14863 link14864 link14865 link14866 link14867 link14868 link14869 link14870 link14871 link14872 link14873 link14874 link14875 link14876 link14877 link14878 link14879
Рашаева Калдыгул Жайкожаевна
Должность:Учитель
Группа:Посетители
Страна:Казахстан
Регион:Казахстан.
Б.Соқпақбаев «Шал мен бала»

Сабақтың мақсаты:

а) білімділік: оқушыларға мәтін мазмұнын меңгерту. Талдау жұмыстарын жүргізіп, мәтіндегі негізгі ойды ұғындыру

б) дамытушылық: оқушылардың есте сақтау, зерделеу қабілеттерін дамыту, алған білімін іс жүзінде қолдана білу арқылы ой-өрісін дамыту. Сөздік қорын молайту, шығармашылық қабілетін дамыту.

в) тәрбиелік: үлкенді сыйлауға , құрметтеуге, әдепті, сыпайы болуға тәрбиелеу.

Сабақтың типі: жаңа білімді меңгерту.

Сабақтың түрі: дәстүрлі сабақ

Сабақтың әдістер: репродуктивті әдіс, түсіндірмелі-көрнекілік, интерактивті әдіс, ой қозғау стратегиясы, уақыт шеңбері.

Сабақ көрнекілігі: слайдтар, суреттер.

Сабақтың техникалық құрал-жабдығы: интербелсенді тақта.

Сабақтың барысы:

комплексно тематическое планирование для детей 2 младшей группы.

І.Ұйымдастыру кезеңі.

ІІ.Үй тапсырмасын тексеріп, бекіту.

ІІІ.Жаңа сабақты түсіндіру.

ІV.Жаңа сабақты бекіту.

V.Жаңа сабақты қорытындылау.

VІ. Үйге тапсырма.

VІІ. Бағалау.

І. Ұйымдастыру кезеңі

Психологиялық дайындық.

Бүгінгі сабағымыз ерекше болмақ .Топпен жұмыс жасаймыз.Әр оқушы өздеріне ұнаған гүлдерін таңдап, топқа бөлініп отырады.

ІІ Үй тапсырмасы

1. Қ.Толыбаев «Талас»мазмұнын айту

2. Мәтінді аяқтау

ІІІ Жаңа сабақ.

1. Жаңа сабақтың тақырыбы, мақсаты айтылады.

2. Мәтіннің авторы Б.Соқпақбаев жайлы дерек (ішінара іздену )

Дәптермен жұмыс.

3. Оқулықпен жұмыс.

а) Мәтін 4топқа бөлінеді, іштей оқылады.

ә) Әр топтан 4 оқушы оқиды

б) Мәтін соңындағы сұрақтарға жауап беру.

1. Мәулен Сашаның атасымен қалай танысты ?

2. Ақылды балалар шие ұрлағандарға қандай ақыл айту керек? Мәтіннен тауып оқы.

3. Қарияның Мәуленмен қоштасар кезде айтқан сөзін тауып оқы.

4. Сашаның атасы Мәуленді «көргендінің аты көргенді-ау» дегенің қалай түсінесің?

4«Адасқан оқиғалар» мәтін мазмұнын ретімен айту.

Сергіту сәті

Күн нұрындай көңілім,

Даламдай кең пейілім.

Жүрегім толы мейірім.

Бәріне ортақ жүрегім.

Мен әдепті баламын!

5.Шығармашылық жұмыстар:

І топ: мәтіндегі мақал-мәтелдерді тауып, мағынасын түсіндіру.

ІІ топ: Мәуленге хат.

ІІІ топ: Қар үйіндісі.Адам бойындағы жақсы қасиеттерден қар үйіндісін жасау.

ІV топ: Сөздер банкісі. Мақсаты: берілген сөздердің ішінен бүгінгі мәтінде кездескен сөздерді тауып, бөлек алып жазу керек.

6 Сабақты қорытындылау.

«Уақыт шеңбері» әдісі.

Үйге тапсырма:

1. Mәтінді оқып, мазмұнын айту.

2. «Жақсылыққа жақсылық - әр кісінің ісі» мақалын пайдаланып, шығарма жазу.

Оқушылар білімін бағалау.

Наши услуги



Мир учителя © 2014–. Политика конфиденциальности