Сальникова Оксана Александровна
Должность:не указана
Группа:Посетители
Страна:Украина
Регион:Днепропетровский
05.01.2016
0
218
0 Положение программы ЛИДЕРСКИЙ МАРАФОН

 

ЛІДЕРСЬКИЙ МАРАФОН

 

 

П о л о ж е н н я

для осередків учнівського  самоврядування.

 

 

Міська програма «Лідерський марафон» присвячена роботі з соціально активними   школярами  і складається з  різних напрямків суспільної роботи  у форматі  творчо - ділової  співпраці з дорослими (представниками влади, керівниками навчально-виховних закладів,  ВНЗ I-IV рівня акредітації, представниками наукової  та творчої галузі, бізнесу та спорту,представниками  батьківської громадськісті) в рамках законодавчо-правового поля, що базується на Конвенції ООН про права дитини, Конституції України, Законах  України « Про освіту» і  « Про позашкільну освіту»,«Про Загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року».

Мета та завдання:  привернення уваги міського суспільства до  вирішення проблемних питань  підростаючого покоління, пошук сучасних форм співпраці представників різних  вікових категорій, національних  меншин та етнічних груп, професій, релігійних конфесій, соціо-культурних груп; підтримка учнівського самоврядування у вирішенні різноманітних   питань життя та діяльності дитячої громадскості.

 

Умови: активна участь  в заходах  Парламенту, ініціація  ідей і реалізація лідерських  проектів  на міському, обласному, всеукраїнському  та мі жнародному  рівнях  

 

 

            Переваги учасників:  співпраця зі ЗМI, участь у промоакціях,

       нагородження переможців та учасників грамотами Управління освіти та науки Дніпропетровської Міської Ради .

 

Термін реалізації :вересень  - травень.

 

Змїст та алгоритм :

 

 

              Акція «Наші обереги» присвячена збереженню  витоків історії, культури Придніпров’я, до його духовної спадщини. Поетичні арт – толоки,   квести, брейн-рингі  знавців рідного краю, майстер- класи    майстрів Петриківського розпису,зустрічі з  видатними діячами культури та мистецтв Дніпропетровщини «Сто запитань=  творчій  людині», фестиваль креативних лідерських проектів «Evviva!», екскурсії з краєзнавства « Місто мого дитинства», « Історія місцевого самоврядування», «Дніпропетровщина як вона є»; тематичні аматорські вїдеоролікі, слайд-шоу для презентації на інтернет – ресурсах.

 

 Акція «Діти парламенту-дітям» присвячена волонтерськії роботі та  організації постійної  допомоги дітям пільгових категорій. Декада інвалідів, концертні та ігрові програми, гуманітарна допомога  (іграшки, канцтовари, книги, солодощі).

 

 

Акція «Діти миру»  присвячена  збереженню миру у сучасному світі. Навчальні семінари «Діяльність Федерації всесвітнього миру» та «Школа миру», арт- толоки, , «круглі столи»,навчально – пізнавальні  екскурсії, концерти, флешмоби, зустрічі з ветеранами, волонтерська робота, створення аматорських відео для презентації в інтернет-виданнях.

 

 

              Акція «Еконабат» зорієнтована на проведення природоохоронної роботи по збереженню навколишнього середовища і природи рідного краю. Тематичні  семінари щодо річниці  Чорнобильської  катастрофи, зустрічі з представниками МНС, конференції, робота з благоустрою парків, скверів, території, прилеглої до навчальних закладів  та навчально-виховних закладів для дітей пільгових категорій.

 

 

Акція «Щаслива дитина - щаслива країна» присвячена правовому захисту дитячого суспільства. Міжнародний   День  Щастя під егідою ООН, Міжнародний день захисту дітей, Всеукраїнський конкурс відео-проектів з подолання будь-яких форм насильства щодо дітей «Вільні від насильства!», навчальні тренінги щодо вивчення та виконання в Україні Конвенції ООН про права дитини, тематичні «круглі столи» ,флешмоби у соцмережах, семінарські заняття про роботу міжнародного інституту дитячих омбудсменів та Уповноваженого  Верховної Ради України з прав людини , лідерські зустрічі  і толоки з представникамиінституту дитячих омбудсменів.

 

                Акція «Стоп , небезпека!» зорієнтована на впровадження  різних форм протидії   нарко – алкоголе - тютюно- залежності, СНІДу та ВІЛ серед дітей та молоді, поширення  здорового способу життя. Навчальні семінари ,тематичні « круглі столи» з представниками правоохоронних органів, тренінги, флеш-моби за участю соціальних педагогів, психологів, медиків, представників громадських організацій.

 

 

Акція «Разом до майбуття» - присвячена розвитку і пошуку сучасних форм співпраці органів учнівського самоврядування та  представників законодавчої  та виконавчої  влади, дитячих та молодіжних громадських організацій, Дніпропетровської молодіжної ради при  Міському голові, студентських рад ВНЗ міста, ,Дніпропетровського обласного молодіжного центру в рамках реалізації  напрямку  соціально-ділового  партнерства.

 

 

 Підсумки    участі школярів в  марафоні підводяться :

 

  на районному рівні – експертною  групою райради лідерів

 на чолі з методистом-координатором учнівського самоврядування.

 

на міському рівні – експертною  групою Парламенту дітей та

  учнівсько молоді Дніпропетровська на чолі з координатором Парламенту.

 

Церемонія нагородження переможців марафону - травнень.

.

 

 Нагородження: переможці нагороджуються дипломами  управління освіти та науки Дніпропетровської  міської ради,

 

скачать dle 12.1


УчМаг
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наши услугиЕШКО
Мы в соц. сетях

Яндекс.Метрика

    Персональные сообщения