link3840 link3841 link3842 link3843 link3844 link3845 link3846 link3847 link3848 link3849 link3850 link3851 link3852 link3853 link3854 link3855 link3856 link3857 link3858 link3859 link3860 link3861 link3862 link3863 link3864 link3865 link3866 link3867 link3868 link3869 link3870 link3871 link3872 link3873 link3874 link3875 link3876 link3877 link3878 link3879 link3880 link3881 link3882 link3883 link3884 link3885 link3886 link3887 link3888 link3889 link3890 link3891 link3892 link3893 link3894 link3895 link3896 link3897 link3898 link3899 link3900 link3901 link3902 link3903 link3904 link3905 link3906 link3907 link3908 link3909 link3910 link3911 link3912 link3913 link3914 link3915 link3916 link3917 link3918 link3919 link3920 link3921 link3922 link3923 link3924 link3925 link3926 link3927 link3928 link3929 link3930 link3931 link3932 link3933 link3934 link3935 link3936 link3937 link3938 link3939 link3940 link3941 link3942 link3943 link3944 link3945 link3946 link3947 link3948 link3949 link3950 link3951 link3952 link3953 link3954 link3955 link3956 link3957 link3958 link3959
Садвакасова Жанна Ерсаиновна
Должность:Учитель русского языка и литературы
Группа:Посетители
Страна:Казахстан
Регион:Восточно-Казахстанкая область,город Семей
Қазақ тілі 4-сынып. Тақырыбы: Біріккен сөз.

Шығыс Қазақстан облысы

«Шаған кенті 24 жалпы негізгі білім беретін мектебі» КММ

Бастауыш сынып мұғалімі: Нәсілжанова Салтанат Нәсілжанқызы.

Пәні: Қазақ тілі 4-сынып.

Тақырыбы: Біріккен сөз.

Сабақтың мақсаты: Тақырыптың маңыздылығымен танысады,түсініп оқуға ойын жеткізе білуге үйренеді,тапсырмаларды дұрыс құруға, ойын тиянақтай білуге дағдыланады.

Сілтеме: 4-сынып оқулығы.

Сабақтың түрі: Сыни ойлау сабағы.

Әдіс-тәсілдер: «Тілек», топқа бөлу, сұрақ-жауап.

Көрнекіліктер:АКТ, суреттер, , стикер, блоб ағашының қимасы, геометриялық фигуралар.

Сабақтың барысы:

1.Психологиялық ахуал:Балалар,бір-біріміздің қолымыздан ұстап ,алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш!

Біздің күлкіміз көңілді,( қолдарын еріндерінің шетіне жақындатады) Жеткізсін жылу мен шаттықты, (қолдарын жүректерінің тұсына қояды Бөліскен жақсы ғой өмірде (қолдарын алға созады,саусақтары күн сияқты) Қуаныш,мейірім,бақытты. ( қолдарын екі жаққа созады).

Топқа бөлу:Геометриялық фигура арқылы.

2.Үй тапсырмасын тексеру: 6-жаттығу.

3.Мақсат қою кезеңі: Сабақтың тақырыбын, мақсатын хабарлау.

Жан-жақты білімдерін тексеру:Күрделі сөз дегеніміз не? Мысал келтір.

4.Ой толғау: «Фигураны тап» ойынымен басталады.

Шаршы, төртбұрыш, үшбұрыш, көпбұрыш, кесінді. Балалар, осы сөздердің ішінен күрделі сөздерді табайық: төртбұрыш, үшбұрыш, көпбұрыш. Бұлар қалай жасалған? Екі түбір сөздің бірігіп айтылуынан жасалған. Осылайша екі түбірдің бірігуінен жасалған күрделі сөздің бір түрі біріккен сөз деп аталатынын оқушылар өздері пайымдайды. Біріккен сөздердің үнемі бірге жазылатыны ескертіледі. 5.Оқулықпен жұмыс.

8-жаттығу Берілген сөздерді оқып сөз құрамына талдау.

9-жаттығу Сөздерді көшіріп жазу. Жаттығу орындау арқылы ереже шығару.

Сергіту сәті:

10-жаттығу өлеңді жатқа жазу.

6. Бекіту: 13-жаттығу суретпен жұмыс.Біріккен сөз болып келетін аң-құстардың аттарын атау.

7. Қорытындылау:14-жаттығу. «Ақтөбе » сөзінен баспалдақ жасау. Тақтада орынду.

Бағалау:Топтық бағалау,жиынтық бағалау, блоб ағашы.

Кері байланыс: Стикер әлемі

8.Үйге тапсырма:11-12 жаттығу.

Наши услуги



Мир учителя © 2014–. Политика конфиденциальности