link126 link127 link128 link129 link130 link131 link132 link133 link134 link135 link136 link137 link138 link139 link140 link141 link142 link143 link144 link145 link146 link147 link148 link149 link150 link151 link152 link153 link154 link155 link156 link157 link158 link159 link160 link161 link162 link163 link164 link165 link166 link167 link168 link169 link170 link171 link172 link173 link174 link175 link176 link177 link178 link179 link180 link181 link182 link183 link184 link185 link186 link187 link188 link189 link190 link191 link192 link193 link194 link195 link196 link197 link198 link199 link200 link201 link202 link203 link204 link205 link206 link207 link208 link209 link210 link211 link212 link213 link214 link215 link216 link217 link218 link219 link220 link221 link222 link223 link224 link225 link226 link227 link228 link229 link230 link231 link232 link233 link234 link235 link236 link237 link238 link239 link240 link241 link242 link243 link244 link245 link246 link247 link248 link249 link250 link251
Кабдулова Майгуль Рыскельдиновна
Должность:учитель начальных классов
Группа:Посетители
Страна:Казахстан
Регион:Павлодарская область г.Аксу Кызылжарский сельский округ с.Сарышыганак отд.Суатколь
Математика пәнінен сабақ жоспары 3 сынып

Математика пәнінен сабақ жоспары 3 сынып

Сабақтың тақырыбы: Есептерді әртүрлі тәсілмен шығаруды пысықтау

Сабақтың мақсаты:1. Білімділік:Оқушылар алған білімдерін тиянақтап, жүйелеп, пысықтап, қорытындылайды.

2. Дамытушылық: Математикалық сөйлеу тілдерін дамытады, практикалық дағдыларын, логикалық және шығармашылық қабілеттерін тапсырмаларды орындау арқылы жетілдіреді.

3. Тәрбиелік: ұйымшылдыққа, бір-біріне көмек беруге, өз ойларын еркін жеткізуге, уақытты тиімді пайдалануға, шапшаңдыққа, тәртіптілікке тәрбиелеу. Сабақтың түрі: Бекіту,дамыту,пысықтау Көрнекілігі: интербелсенді тақта, ертегі кейіпкерлері

Пәнаралық байланыс: қазақ тілі, әдебиет, бейнелеу, музыка.

Сабақтың барысы: І. Психологиялық дайындық. Бір, екі, үш. Болсын сынып тып-тыныш. Қайырлы күн достым /Қайырлы күн болсын/ Жұманың күні /Сәттілікке толсын/ Мақсатымыз /Білім алу/ Міндетіміз /Еңбек ету/

ІІ. Қызығушылығын ояту. - Бүгінгі сабағымыз ерекше болмақ. Сабағымызды ертегімен байланыстырамыз. Қандай ертегілерді білесіңдер?

/Балалардың жауаптары тыңдалады/ - Атасы мен әжесінен қашқан кейіпкерді білесіңдер ме? /Бауырсақ/ - Ендеше біз «Бауырсақ» ертегісіне саяхатқа шығамыз.

/Ертегінің мазмұнын ашу/ - Ерте, ерте, ертеде шал мен кемпір тұрыпты - Балалар, бауырсаққа берілген тапсырманы орындауға көмектесейік. Қоянның тапсырмасы: №1 30бет

Қасқырдың тапсырмасы: №2 30 бет, №3 30 бет,

Сергіту сәті

Тақтада музыка ойнап би көрсетіліп тұрады, балалар қайталайды.

Аюдың тапсырмасы: №4

а) Саяхатқа шығатын туристік топ құрылды.

Әр топқа 10 бала және 20 ересек адам жазылды.

Барлығы 9 топ болды. Саяхатқа қанша адам барады?

ә) Дүкенде күніне 50 бөлке ақ нан және

20 бөлке қара нан сатылады.Бір аптада барлығы

қанша бөлке нан сатылады?

Түлкінің тапсырмасы: №6,№7

Рефлексия.

Түлкі..............

Онда оның тағы да бір тапсырмасын орындайық.

/Шығармашылық тапсырма/

- Үздік оқушының сүйікті бағасын апта күндерінің санына көбейт (5 · 7= 35)

- Білім сөзіндегі дыбыстар санын 3 есе арттыр (5 · 3=15)

- Біз бүгін бауырсаққа көмектесе алдық па?

- Қалай көмектестік?

- Не үйрендіңдер?

- Сабақ сендерге ұнады ма? Көңіл-күйлерің қандай?

Үйге тапсырма:

№5 31бет

Бағалау.

Бағдаршам арқылы оқушылар өз-өзіне баға береді.

Жасыл — 5, Сары — 4, Қызыл — 3.

Наши услуги



Мир учителя © 2014–. Политика конфиденциальности