Сабақ жоспары
Тақырыбы: Коммуналдық қызмет төлемақылары
Мақсаты:Тақырып бойынша сөздік қорын кеңейту, ойларын дұрыс , дәлелді етіп жеткізе білуге дағдыландыру,үнемшілдіктің маңызын түсінуге жағдай жасау.
Сабақтың барысы:
1.Ұйымдастыру кезеңі
1.Позитивтік бейнефильм көру арқылы көңіл-күйлерін көтеру
2.Жаңа сабаққа бейімдеу
2. Ой шақыру
«Миға шабуыл»
«Идеялар қоржынына» өткен тақырыптар бойынша алған білімдерін жинақтап салады.2-минут
-Өткен сабақтарда қандай тақырыппен таныстыңдар?
-Бюджет неден тұрады?
-Шығыстың қандай түрлері бар?(бағалау)
-Бүгінгі сабаққа шығыстың бір бөлігі-коммуналдық қызмет төлемақылары туралы мәліметті бізге балалар дайындап келді. 2 минуттік тұсаукесер.(әрбір оқушыға смайлик беру)(6-8 минут)
3.Мағынаны тану
1.Сөздік жұмысы
2.Мәтінмен жұмыс
INSERT-кестесін толтыру
V |
- |
+ |
? |
|
|
|
|
v-білемін
-менің білгеніме қайшы келеді
+- қызықты және күтпеген жәйт
?- көбірек білгім келеді, түсініксіз
Бекіту:
-Мәтіннің негізгі ойы қандай?
-Үнемшіл болу-жақсы қасиет пе, немесе керісінше, кемшілік пе?
Топты біріктіретін тренинг «Екі суретшінің суреті» Екі оқушы қолдарына бір қарындаш алып сурет салады(Үйдің, гүлдің, күннің,ағаштың, адамның, кітаптың т.б.)
Ой толғаныс
Интернет-ресурстарды пайдаланып, жылуды, электрқуатын, суды үнемдеу туралы қызықты фактілерді тауып, постер жасау.қорғау
Қорытынды
- Ал, бүгінгі сабақта сендер көп мәлімет алдыңдар.Алған мәліметтерінің қаншалықты керек екенін өздерің шешесіңдер.
«Чемодан, еттартқыш,қоқыс шелегі »
Үй тапсырмасы
9-тапсырма(күрделі деңгей)
10-тапсырма (орта деңгей)
3-тапсырма (жеңіл деңгей)
Сабақ жоспары
Тақырыбы: Коммуналдық қызмет төлемақылары
Мақсаты:Тақырып бойынша сөздік қорын кеңейту, ойларын дұрыс , дәлелді етіп жеткізе білуге дағдыландыру,үнемшілдіктің маңызын түсінуге жағдай жасау.
Сабақтың барысы:
1.Ұйымдастыру кезеңі
1.Позитивтік бейнефильм көру арқылы көңіл-күйлерін көтеру
2.Жаңа сабаққа бейімдеу
2. Ой шақыру
«Миға шабуыл»
«Идеялар қоржынына» өткен тақырыптар бойынша алған білімдерін жинақтап салады.2-минут
-Өткен сабақтарда қандай тақырыппен таныстыңдар?
-Бюджет неден тұрады?
-Шығыстың қандай түрлері бар?(бағалау)
-Бүгінгі сабаққа шығыстың бір бөлігі-коммуналдық қызмет төлемақылары туралы мәліметті бізге балалар дайындап келді. 2 минуттік тұсаукесер.(әрбір оқушыға смайлик беру)(6-8 минут)
3.Мағынаны тану
1.Сөздік жұмысы
2.Мәтінмен жұмыс
INSERT-кестесін толтыру
V |
- |
+ |
? |
|
|
|
|
v-білемін
-менің білгеніме қайшы келеді
+- қызықты және күтпеген жәйт
?- көбірек білгім келеді, түсініксіз
Бекіту:
-Мәтіннің негізгі ойы қандай?
-Үнемшіл болу-жақсы қасиет пе, немесе керісінше, кемшілік пе?
Топты біріктіретін тренинг «Екі суретшінің суреті» Екі оқушы қолдарына бір қарындаш алып сурет салады(Үйдің, гүлдің, күннің,ағаштың, адамның, кітаптың т.б.)
Ой толғаныс
Интернет-ресурстарды пайдаланып, жылуды, электрқуатын, суды үнемдеу туралы қызықты фактілерді тауып, постер жасау.қорғау
Қорытынды
- Ал, бүгінгі сабақта сендер көп мәлімет алдыңдар.Алған мәліметтерінің қаншалықты керек екенін өздерің шешесіңдер.
«Чемодан, еттартқыш,қоқыс шелегі »
Үй тапсырмасы
9-тапсырма(күрделі деңгей)
10-тапсырма (орта деңгей)
3-тапсырма (жеңіл деңгей)
Сабақ жоспары
Тақырыбы: Коммуналдық қызмет төлемақылары
Мақсаты:Тақырып бойынша сөздік қорын кеңейту, ойларын дұрыс , дәлелді етіп жеткізе білуге дағдыландыру,үнемшілдіктің маңызын түсінуге жағдай жасау.
Сабақтың барысы:
1.Ұйымдастыру кезеңі
1.Позитивтік бейнефильм көру арқылы көңіл-күйлерін көтеру
2.Жаңа сабаққа бейімдеу
2. Ой шақыру
«Миға шабуыл»
«Идеялар қоржынына» өткен тақырыптар бойынша алған білімдерін жинақтап салады.2-минут
-Өткен сабақтарда қандай тақырыппен таныстыңдар?
-Бюджет неден тұрады?
-Шығыстың қандай түрлері бар?(бағалау)
-Бүгінгі сабаққа шығыстың бір бөлігі-коммуналдық қызмет төлемақылары туралы мәліметті бізге балалар дайындап келді. 2 минуттік тұсаукесер.(әрбір оқушыға смайлик беру)(6-8 минут)
3.Мағынаны тану
1.Сөздік жұмысы
2.Мәтінмен жұмыс
INSERT-кестесін толтыру
V |
- |
+ |
? |
|
|
|
|
v-білемін
-менің білгеніме қайшы келеді
+- қызықты және күтпеген жәйт
?- көбірек білгім келеді, түсініксіз
Бекіту:
-Мәтіннің негізгі ойы қандай?
-Үнемшіл болу-жақсы қасиет пе, немесе керісінше, кемшілік пе?
Топты біріктіретін тренинг «Екі суретшінің суреті» Екі оқушы қолдарына бір қарындаш алып сурет салады(Үйдің, гүлдің, күннің,ағаштың, адамның, кітаптың т.б.)
Ой толғаныс
Интернет-ресурстарды пайдаланып, жылуды, электрқуатын, суды үнемдеу туралы қызықты фактілерді тауып, постер жасау.қорғау
Қорытынды
- Ал, бүгінгі сабақта сендер көп мәлімет алдыңдар.Алған мәліметтерінің қаншалықты керек екенін өздерің шешесіңдер.
«Чемодан, еттартқыш,қоқыс шелегі »
Үй тапсырмасы
9-тапсырма(күрделі деңгей)
10-тапсырма (орта деңгей)
3-тапсырма (жеңіл деңгей)
Сабақ жоспары
Тақырыбы: Коммуналдық қызмет төлемақылары
Мақсаты:Тақырып бойынша сөздік қорын кеңейту, ойларын дұрыс , дәлелді етіп жеткізе білуге дағдыландыру,үнемшілдіктің маңызын түсінуге жағдай жасау.
Сабақтың барысы:
1.Ұйымдастыру кезеңі
1.Позитивтік бейнефильм көру арқылы көңіл-күйлерін көтеру
2.Жаңа сабаққа бейімдеу
2. Ой шақыру
«Миға шабуыл»
«Идеялар қоржынына» өткен тақырыптар бойынша алған білімдерін жинақтап салады.2-минут
-Өткен сабақтарда қандай тақырыппен таныстыңдар?
-Бюджет неден тұрады?
-Шығыстың қандай түрлері бар?(бағалау)
-Бүгінгі сабаққа шығыстың бір бөлігі-коммуналдық қызмет төлемақылары туралы мәліметті бізге балалар дайындап келді. 2 минуттік тұсаукесер.(әрбір оқушыға смайлик беру)(6-8 минут)
3.Мағынаны тану
1.Сөздік жұмысы
2.Мәтінмен жұмыс
INSERT-кестесін толтыру
V |
- |
+ |
? |
|
|
|
|
v-білемін
-менің білгеніме қайшы келеді
+- қызықты және күтпеген жәйт