link576 link577 link578 link579 link580 link581 link582 link583 link584 link585 link586 link587 link588 link589 link590 link591 link592 link593 link594 link595 link596 link597 link598 link599 link600 link601 link602 link603 link604 link605 link606 link607 link608 link609 link610 link611 link612 link613 link614 link615 link616 link617 link618 link619 link620 link621 link622 link623 link624 link625 link626 link627 link628 link629 link630 link631 link632 link633 link634 link635 link636 link637 link638 link639 link640 link641 link642 link643 link644 link645 link646 link647 link648 link649 link650 link651 link652 link653 link654 link655 link656 link657 link658 link659 link660 link661 link662 link663 link664 link665 link666 link667 link668 link669 link670 link671 link672 link673 link674 link675 link676 link677 link678 link679 link680 link681 link682 link683 link684 link685 link686 link687 link688 link689 link690 link691 link692 link693 link694 link695 link696 link697 link698 link699 link700 link701 link702 link703 link704 link705 link706 link707 link708 link709 link710 link711 link712 link713 link714 link715 link716 link717 link718 link719
Заирова Бибигуль Бейсенбековна
Должность:Заместитель директора по УМР, учитель казахского языка
Группа:Посетители
Страна:Казахстан
Регион:Павлодарская область, г.Аксу,
Қазақ тілінен сабақ жоспары "Үй жануарлары"

Сабақтың тақырыбы: Үй жануарлары.

Сабақтың мақсаты:

1. Білімділік: Оқушылардың үй жануарлары туралы алған білімдерін тексеріп,бекіту.

2. Тәрбиелік: Төрт түлік малдың пайдасын түсіне отырып, сыйлауға,құрметтеуге,бағалауға үйрету.

3. Дамытушылық: ауызша сауаттылығын арттыру, суретпен жұмыс арқылы оқушылардың ауызекі сөйлеу тілін дамыту, сөздік қорларын байыту,

Сабақтың түрі: жаңа сабақ

Сабақтың әдісі: Сұрақ-жауап, топтастыру, әңгіме,

Сабақтың көрнекілігі: суреттер, пазл, карточкалар,

Сабақтың барысы:

І. Ұйымдастыру:

1. Амандасу.

2. Түгендеу.

ІІ. Өткен тақырыпты қайталау: «Көкөністерге» не жатады? «Жемістерге» не жатады?

Өлеңді қайталау: Алма пісті,

Алмұрт пісті.

Алша пісті,

Жерге түсті.

ІІІ: Жаңа сабақ: «Үй жануарлары» пазлын жинау арқылы сабақтың тақырыбын анықтау;

1.Сабақтың ережесімен таныстыру:

- Жаңа сөздермен танысу

- Суретпен жұмыс (неше?)

-Тіл дамыту (тақпақ жаттау)

- сәйкестіру (сурет+сөз)

-Сөйлесу (Мынау не?)

- Жұмбақтар шешу

1.1. Сөздік жұмысы: Корова — сиыр

Баран-қой

Лошадь-жылқы

Свинья- шошқа

Верблюд — түйе

Кошка –мысық

Собака - ит

2. Тіл дамыту: Балаларды өлеңмен таныстырып, сұрақтар арқылы сабақтың тақырыбын анықтау, оқушыларға мақсат қойғызу.

Быстро скачет ат-лошадка

Ит-собака сторожит

Кот-мысық сидит на солнце

Глазки щурит, да молчит.

- Өлен не туралы?

- Оларды қалай атауға болады?

(Оқушылар мұғаліммен бірге қайталап шығады)

3. Жұмбақтар шешу:

1. Мордочка усатая,
Шубка полосатая,
Часто умывается,
А с водой не знается. Кошка-мысық

2. Сама пёстрая,
Ест зелёное,
Даёт белое. Корова-сиыр

3. Посреди двора
Стоит копна:
Спереди вилы,
Сзади — метла. Корова-сиыр

4. Заплелись густые травы,
Закудрявились луга,
Да и сам я весь кудрявый,
Даже завитком рога. Баран-қой

5. С хозяином дружит,
Дом сторожит,
Живёт под крылечком,
Хвост колечком. Собака-ит

6. Заворчал живой замок,
Лёг у двери поперёк,
Две медали на груди.
Лучше в дом не заходи. Собака-ит

7. Кто имеет пятачок,
Не зажатый в кулачок?
На ногах его копытца.
Ест и пьёт он из корытца. Свинья-шошқа

8. Спереди — пятачок,
Сзади — крючок,
Посредине — спинка,
На спинке — щетинка Свинья-шошқа

9. Не пахарь, не кузнец, не плотник,
А первый на селе работник. Лошадь-жылқы

4. Суреттерді бояу:

5.Қорытындылау. Бағалау

Наши услуги



Мир учителя © 2014–. Политика конфиденциальности