link3840 link3841 link3842 link3843 link3844 link3845 link3846 link3847 link3848 link3849 link3850 link3851 link3852 link3853 link3854 link3855 link3856 link3857 link3858 link3859 link3860 link3861 link3862 link3863 link3864 link3865 link3866 link3867 link3868 link3869 link3870 link3871 link3872 link3873 link3874 link3875 link3876 link3877 link3878 link3879 link3880 link3881 link3882 link3883 link3884 link3885 link3886 link3887 link3888 link3889 link3890 link3891 link3892 link3893 link3894 link3895 link3896 link3897 link3898 link3899 link3900 link3901 link3902 link3903 link3904 link3905 link3906 link3907 link3908 link3909 link3910 link3911 link3912 link3913 link3914 link3915 link3916 link3917 link3918 link3919 link3920 link3921 link3922 link3923 link3924 link3925 link3926 link3927 link3928 link3929 link3930 link3931 link3932 link3933 link3934 link3935 link3936 link3937 link3938 link3939 link3940 link3941 link3942 link3943 link3944 link3945 link3946 link3947 link3948 link3949 link3950 link3951 link3952 link3953 link3954 link3955 link3956 link3957 link3958 link3959
Редактор
Должность:Редактор
Группа:Мир учителя
Страна:Россия
Регион:Санкт-Петербург
Үзінділермен жүргізілетін әрекеттер

Қазақстан, Ақтөбе облысы, Мұғалжар ауданы, Ембі қаласы

Ембі қалалық №3 орта мектеп

Информатика пәнінің мұғалімі
Тулегенова Г.Б.

Сабақтың мақсаты:

Білімділігі: Оқушыларды үзінділермен жұмыс жасау батырмалары түрлерімен таныстыру; үзіндіні көшіруді, көбейтуді, жылжытуды, бұруды үйрету.

Дамытушылығы: Оқушылардың білімге құштарлық қабілетін арттыру, компьютердің жұмысы туралы білігін арттыру, пәнге қызығушылығын арттыру.

Тәрбиелілігі: Жауапкершілікке, іскерлікке, білімділікке,өз беттерімен жұмыстануға тәрбиелеу.

Сабақтың түрі: аралас, практикалық элементтері бар сабақ.

Сабақтың көрнекілігі: слайдтар, тапсырмалар.

Сабақтың жоспары:

1. «Құрылғылар сөйлейді.»

2. «Сенесің бе, сенбейсің бе?»

3. «Зейініңді аш!»

4. «Өзің орында!»

5. «Сенің қолыңнан келеме?»

6. «Сенің жадыңа сақталдыма?»

Сабақтың барысы:

Оқушылар интерактивті тақтада құрылғыларды таңдайды. Әр құрылғының артында жасырылған сұрақтарға жауап береді.

  1. Paint графиктік редакторын қалай іске қосамыз?
  2. Paint графиктік редакторын да қанша құрал бар?
  3. Суретке мәтін қосу үшін қандай құралды пайдаланамыз?
  4. Суретті бірден бояу үшін қандай құралды пайдаланамыз?
  5. Сақталған суретті қалай ашамыз?
  6. Суретті қалай сақтаймыз?
  7. Правка à Отменить командасын орындағанда не болады?
  8. мына құрал не үшін қажет?
  9. мына құрал не үшін қажет?
  10. мына құрал не үшін қажет?
  11. мына құрал не үшін қажет?
  12. мына құрал не үшін қажет?
  13. мына құрал не үшін қажет?
  14. мына құрал не үшін қажет?

  1. «Сенесің ба, сенбейсің ба?»
  2. Суретті 1800 бұруға болады дегенге сенесің ба?
  3. Суретті билеутге болады дегенге сенесің ба?
  4. Суретті туралауға болады дегенге сенесің ба?
  5. Эллипс құралы көмегімен шеңбер салуға болады дегенге сенесің ба?
  6. Суретті орнынан жылжытуға болады дегенге сенесің ба?
  7. Суретті теріс қаратуға болады дегенге сенесің ба?
  8. Суретті үлкейтуге болады дегенге сенесің ба?
  9. Суретті карандашпен салуға болады дегенге сенесің ба?
  10. «Зейініңді аш!»

Жаңа тақырыпты түсіндіру. Үзінділермен жүргізілетін әрекеттерді түсіндіру.

  1. «Өзің орында!»

Оқушыларға деңгейлік тапсырмалар беріледі.

  1. «Сенің қолыңнан келеме?»

  1. «Сенің жадыңа сақталдыма?»

  1. Үзінді дегеніміз не?
  2. Олармен қандай әрекеттер орындауға болады?

Үйге тапсырма. 4.4 –тақырып.Үзінділермен жүргізілетін әрекеттер.

Бағалау.

Қорытындылау.

Наши услуги



Мир учителя © 2014–. Политика конфиденциальности