Максимов Александр Сергеевич
Должность:Журналист
Группа:Команда портала
Страна:Россия
Регион:Санкт-Петербург
18.01.2019
0
520
1 Вчені досліджують гени Ричарда ІІІ

Вчені-генетики з університету Лестера, очолювані доктором Турі Кінгом, планують детально дослідити геном англійського короля Ричарда ІІІ. Раніше таке дослідження проводили із рештками мисливця з Іспанії, неандертальця, інуїта з Гренландії та навіть, снігової людини. Унікальність даної роботи полягає в тому, що це буде перша розшифровка ДНК відомої історичної постаті, ім‘я якої нам відоме. 

Нагадаємо, що король Ричард ІІІ був останнім представником династії Плантагентів і загинув у 1485 році в битві під Босвортом. Його смерть, по суті, поклала кінець всім відомій війні Білої та Червоної Троянд. Могилу короля вдалося знайти лише у 2012 році на території абатства Грейфраєрс, на місці, де колись стояла церква, сайт города белой Церкви. Генетична експертиза, проведена опісля, підтвердила приналежність людських решток покійному правителю. 

Завдяки запланованому комплексу робіт вчені планують визначити особливості його зовнішності, до прикладу, колір очей та волосся, родовід, хвороби. Останнє дасть можливість значно краще вивчити стан епідеміологічної ситуації в Європі у XV столітті. Щоб дослідити, які сегменти ДНК можуть передаватися через багато поколінь, буде проведено аналіз з геномом Майкла Ібсена, одного потомків англійського короля. 

Вчені обіцяють, що для всіх бажаючих, особливо для інших наукових центрів, будуть доступні результати дослідження для подальшого наукового поступу.


Князі у вежі
Два князі, Едуард і Річард були замкнуті Річардом у Лондоні. Старший принц був фактично 12-річним королем Едуардом VI, якого Річард викрав на шляху до Лондона, щоб бути коронованим королем. Іншим князем був його молодший брат, також званий Річард (герцог Йоркський). Річард Герцог Йоркський, очевидно, був другим у черзі на трон. Обидва повинні були "покінчити з", перш ніж дядько Річард може успадкувати трон.

Два хлопці просто зникли, і ніхто, хто цінував їхнє життя, не наважився запитати у Річарда, що з ними сталося.

Приблизно через 150 років були виявлені деякі дитячі кістки, але технологія не була доступна для надання переконливих доказів того, ким вони є.Протягом 1930-х років кістки знову були оглянуті і були датовані до кінця 80-х.

скачать dle 12.1


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наши услугиМы в соц. сетях

Яндекс.Метрика

    Персональные сообщения