link2928 link2929 link2930 link2931 link2932 link2933 link2934 link2935 link2936 link2937 link2938 link2939 link2940 link2941 link2942 link2943 link2944 link2945 link2946 link2947 link2948 link2949 link2950 link2951 link2952 link2953 link2954 link2955 link2956 link2957 link2958 link2959 link2960 link2961 link2962 link2963 link2964 link2965 link2966 link2967 link2968 link2969 link2970 link2971 link2972 link2973 link2974 link2975 link2976 link2977 link2978 link2979 link2980 link2981 link2982 link2983 link2984 link2985 link2986 link2987 link2988 link2989 link2990 link2991 link2992 link2993 link2994 link2995 link2996 link2997 link2998 link2999 link3000 link3001 link3002 link3003 link3004 link3005 link3006 link3007 link3008 link3009 link3010 link3011 link3012 link3013 link3014 link3015 link3016 link3017 link3018 link3019 link3020 link3021 link3022 link3023 link3024 link3025 link3026 link3027 link3028 link3029 link3030 link3031 link3032 link3033 link3034 link3035 link3036 link3037 link3038 link3039 link3040 link3041 link3042 link3043 link3044 link3045 link3046 link3047 link3048 link3049
Редактор
Должность:Редактор
Группа:Мир учителя
Страна:Россия
Регион:Санкт-Петербург
Ағылшын тілінен қысқа мерзімді сабақ жоспар топтамасы

Жилкибаева Айгуль Кенесовна

Казахстан
Акмолинская область
Целиноградскийй район село Мортык
Сабақтың тақырыбы: Food and drinks-2-cынып
Сабақтың мақсаты монологтік жіне диалогтік айтылым дағдыларын дамыту,жаңа лексиканы енгізу,сөздерді семантикалық белгілері бойынша саралау білімін қалыптастыру.Present Simpleшағында етістіктін болымды,болымсыз түрінің қолданылуын белсендіру,а әріпінің ашық және тұйық буындарында оқу дағдысын қалыптастыру.
Сабақтың танымдық мақсаты
• оқушыларға тағам және сусын түрлерін білу;
• саналатын және саналмайтын зат есімдерді анықтау
Дереккөздер мен жабдықтар маркер, смайликтер, бағалау парақшалары
Күтілетін нәтиже
• оқушыларға тағам және сусынның ағылшынша атауларын біледі;
• саналатын және саналмайтын зат есімдерді ажырата алады

Мұғалімнің іс - әрекеті
I. Ұйымдастыру бөлімі
Greetings. (Сәлемдесу)
- Good morning, dear children!
- How are you today?
- I'm fine, thanks! I'm glad to see you!
Duty' s report
- Who is on duty today?
- Who is absent.
1. Қызығушылықты ояту (5 мин.)

Group rules: 1. To keep group rules
2. Keep silence
3. To be active at the lesson
4. To listen somebody
5. Come in time

II. Үй тапсырмасын тексеру(5 мин.)
"Ортадағы қаламсап" әдісі
I. - What's for English '' living rooms''?
I. - What's for English '' bed''?
III. - What's for English '' bathroom ''?

III. Сергіту cәті –өлен айту

ІҮ. "Миға шабуыл" (Артық сөзді тап)
1. orange apple chicken banana /Chicken is different, because it isn't a fruit/
2. hamburger sandwich pizza recipe / Recipe is different/
3. milk juice tea butter / Butter is different /

III. Мағынаны тану(15 мин.) Грамматика: Саналатын және саналмайтын зат есімдер
Постер қорғау: І топ - "Жемістер",
ІІ топ - "Көкөністер",
ҮІ. " Шын ба, жалған ба?" әдісі
I топ - Meat comes from animals. Eggs comes from birds. From plants we get fruit and vegetables.
II топ - Milk comes from cows. From milk people make butter and cheese. Oranges and bananas grow in Africa and America..
ҮІІ. карточкамен жұмыс Оқушылырға саналатын және саналмайтың есімдіктер беріледі.
ҮІІІ. " Детальдарын қос" ойыны
I choose an egg.
ІХ. Ойтолғаныс. Жұптық жұмыс (15 мин.)
Х. " Серпілген сауал" "әдісі
T: What fruit do you like? Group 1: I like oranges
P1: Do you like apples? P2: Yes, I like
ХІ. ''Сәйкестендіру'' әдісі
Group I
orange -----банан
apple ------апельсин
banana ----алма
XII-Дәптермен жұмыс
Сабақты қортындылау Балалар бүгін сабақта не үйрендіндер?Ағылшын тіліне аударыңдар Маған сүт ұнайды.Оған шоколад ұнамайды.Ағылшын тілінде саналатын және саналмайтын зат есімдерді ажырату.
Үйге тапсырма Ex3,6.

Наши услуги



Мир учителя © 2014–. Политика конфиденциальности