link1512 link1513 link1514 link1515 link1516 link1517 link1518 link1519 link1520 link1521 link1522 link1523 link1524 link1525 link1526 link1527 link1528 link1529 link1530 link1531 link1532 link1533 link1534 link1535 link1536 link1537 link1538 link1539 link1540 link1541 link1542 link1543 link1544 link1545 link1546 link1547 link1548 link1549 link1550 link1551 link1552 link1553 link1554 link1555 link1556 link1557 link1558 link1559 link1560 link1561 link1562 link1563 link1564 link1565 link1566 link1567 link1568 link1569 link1570 link1571 link1572 link1573 link1574 link1575 link1576 link1577 link1578 link1579 link1580 link1581 link1582 link1583 link1584 link1585 link1586 link1587 link1588 link1589 link1590 link1591 link1592 link1593 link1594 link1595 link1596 link1597 link1598 link1599 link1600 link1601 link1602 link1603 link1604 link1605 link1606 link1607 link1608 link1609 link1610 link1611 link1612 link1613 link1614 link1615 link1616 link1617 link1618 link1619 link1620 link1621 link1622 link1623 link1624 link1625 link1626 link1627 link1628 link1629 link1630 link1631 link1632 link1633 link1634 link1635 link1636 link1637
Редактор
Должность:Редактор
Группа:Мир учителя
Страна:Россия
Регион:Санкт-Петербург
9 саны мен цифры

Қазақстан Республикасы,Оңтүстік Қазақстан облысы,Мақтарал ауданы
№96 Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебі
Бастауыш сынып мұғалімі
Керімбаева Мадина

Сабақтың мақсаты:

  1. Оқушыларға 9 санының пайда болуымен таныстыру, 9 санын оқуға және жазыға үйрету.
  2. Ой өрісін, дүниетанымын молайту. Суреттер бойынша тіл байлығын арттыру. Өз беттерінше жұмыс істеуге дағдыландыру.
  3. Сабақтың көрнекілігі: Магниттік тақта, реттік сандар, сандар құрамы.
  4. Сабақтың түрі: аралас сабақ
  5. Сабақтың өті әдісі: сұрақ-жауап
  6. Пәнаралық байланысы: әліппе, бейнелеу.
  7. Сабақтың барысы:

Ұйымдастыру кезеңі.

Оқушыларды түгелдеу, сабаққа психологиялық дайындығын жасау.

Жабырқауды білмейміз,

Жалқаулықты сүймейміз.

Біз талантты жас ұлан,

Үлгі аламыз жақсыдан

Өткен сабақты пысықтау.

А) 8 санының құрамы жайлы әңгіме ету.

Ә) адасқан сандар ойыны

Шарты: адасқан сандардың ішінен реттік натурал сандарды табу.

Б) сандарды рет-ретімен анықтау.

В) санамақ айту

Г) киелі сандарға тоқталу мысалы 3,4,7

Д) мына үйшіктерден 8 санының құрамын табу

Қосылғыш

2

5

4

7

Қосылғыш

6

3

4

1

Қосылғыш

8

8

8

8

Азайғыш

8

8

8

8

Азайғыш

2

5

4

1

Азайғыш

6

3

4

7

Тест

1) Айырманың мәнін тап. 8-2

А)8 Ә)5 Б)6 В)0

2) Қосындының мәнін тап 7+1

А)8 Ә)7 Б)5 В)0

3) Суреттегі амалдар саны неше? 000000

А)8 Ә)6 Б)5 В)0

4) Көп нүктенің орнына қажет таңба орналастыр.

А) 3…2= 5 Ә) 6…1= 7 Б)9…3= 6

Тестті жинап алу.

Сергіту сәті. «Кел санайық»

Оң қолымда 5 саусақ,

Сол қолымда 5 саусақ

5-ке 5-ті қосқанда,

Шығады сонда 10 саусақ.

1,2,3

Бойға жинап күш,

Біз мектепке барамыз,

Оқып білім аламыз.

Жаңа сабақ

Жаңа сабақты жоспары:

1) Кіріспе сөз.

2) Сөзжұмбақ арқылы жаңа сабақтың тақырыбын ашу

1)Түйенің төлі

2)Жылы киім

3)Сөйлеуді ол білмейді, Бірақ «тоқта, жүр» дейді.

4) Құлынның анасы?

5)Сиырдың төлі

3) Әмбебап суреттері

4) Сөредегі 8 қоянға 1 қоянды қосу.

5) Табықшадағы 7 тәттіге 2 қосу

Оқулықпен жұмыс

1 тапсырма

8 қызыл кітапқа және 1 көк кітап қосқанда 9 кітап болытындығын дәлелдеу

Дәптермен жұмыс

Үй жұмысы: 9 саны мен цифры

Наши услуги



Мир учителя © 2014–. Политика конфиденциальности