Мета уроку:
практична: ознайомити учнів з новими лексичними одиницями теми; ознайомити та практикувати у вживанні запитання Doyoulike …?, давати короткі відповіді на нього; удосконалювати навички читання та усного мовлення; ввести буквосполучення wh [w];
освітня: поглиблювати знання учнів про необхідність англійської мови;
розвиваюча: розвивати усне мовлення учнів, самоконтроль у праці;
виховна: прищеплювати любов до праці, виховувати дружність, акуратність, бережливе ставлення до тварин.
Обладнання:
комп'ютер,
картки для письма,
тематичні малюнки,
маски для драматизації
Хід уроку
І. Організаційна частина уроку:
-Greeting:
T: Good morning, children!
Ps: Good morning, teacher!
T: I am glad to see you!
Ps: We are glad to see you too!
T: How are you today?
Ps: We are fine today!
- Aim
T: Today we’ll speak about animals. What does it mean “animals”?
Ps:Тварини.
- Warmingup:
Т: Так, молодці. А де ми можемо зустріти найбільше звірів? Правильно, і сьогодні ми відвідаємо зоопарк. Але у нас незвичайний урок, а урок - подорож. Погляньте, хто завітав до нас у гості. Who is this?
Ps:Masha.
Т: Так, дітки це Маша. Вона подорожуватиме з нами. Діти, а чи хотіли б ви побувати сьогодні у зоопарку? Маша теж хоче відвідати зоопарк, але спочатку їй потрібно виконати декілька завдань, які підготував для неї Ведмідь. Може б ми їй у цьому допомогли? Давайте допоможемо Маші вивчити нові слова, навчимося запитувати, які тваринки їй подобаються та давати на них відповідь, допоможемо їй дізнатися більше про тварин, які живуть у зоопарку. (Слайд №1)
Т:OK, let’s start our trip. Look at the blackboard.
ІI. Оcновна частина уроку:
- Phonetic Drill:
T: The first Masha’s task is а poem. Listen to me, please. (Слайд №2)
The Zoo
I like to go to the Zoo,
To the Zoo, to the Zoo!
Come with me to the Zoo.
To the Zoo, to the Zoo!
Т: Now repeat after me, please.
(Учні повторюють вірш за вчителем, а тоді декілька учнів розказують самостійно.)
Т:Which is the first letter in the word “Zoo”?
Ps: Zz.
T: Very good, it is letter “Zz”. And what sound is this?
Ps: [Z]
- Presenting New Vocabulary:
T: OK! Very well! And the next task for her is to learn new words. Can you help her?
Ps: Yes, we can.
T: Look at the board. (Слайд №3)
This is atiger. (Вчитель показує зображення).
Thisisazebra.
Thisisahippo.
Repeat after me.
T: Tiger is fast and hippo is fat. Repeat after me, please.
T: Well, now open, please, your vocabularies and write down these words.
tiger ['taіgə] тигр
zebra ['zibrə] зебра
hippo ['hipou] бегемот
fast [fast] швидкий
fat [fəet] товстий
- Physical Activity:
Т: Ой, я бачу, що Маша вже стомилася. А ви стомилися? OK, do you like to play? Stand up, please. (Слайд №4)
Song “Clap your hands”
- Reading:
a) pre-reading activity:
Т:Oh, now Masha has another task, she should read about animals. (Слайд №5)
- Do you know these animals?(Слайд №6)
- Are they friendly?
б) while-reading activity:
(Вчитель читає та разом з учнями перекладає текст, тоді декілька учнів читають текст.)
THE ANT AND THE GRASSHOPPER
One summer's day, a merry Grasshopper was dancing, singing and playing his violin with all his heart. He saw an Ant passing by, bearing along with great toil a wheatear to store for the winter.
“Come and sing with me instead of working so hard”, said the Grasshopper “Let’s have fun together.”
“I must store food for the winter”, said the Ant, “and I advise you to do the same.”
“Don’t worry about winter, it’s still very far away”, said the Grasshopper, laughing at him.
But the Ant wouldn’t listen and continued his toil.
When the winter came, the starving Grasshopper went to the Ant’s house and humbly begged for something to eat.
“If you had listened to my advice in the summer you would not now be in need,” said the Ant. “I’m afraid you will have to go supper less to bed,” and he closed the door.
It is best to prepare for the days of necessity.
в) post — reading activity:
T: What season is it?
T: What animal is hardworking?
- Writing:
T: Very well, look Masha found one more task. Погляньте Маша знайшла ще одне завдання. І у вас на партах є теж це завдання. Вам потрібно з’єднати слова з малюночками та написати, яка з тваринок вам подобається найбільше. (Слайд №7)
an elephant a tiger a bear a monkey a fox a lion
Do you like a fox? _____________________
I like …_________.
- Speaking:
а) pre-speaking activity:
Т: Молодці, дітки, але Маша має ще одне завдання. Виконаємо ще його? Lookatthepictures. Doyouliketigers? Дітки, а що я вас питаю? (Слайд №8)
Ps: Чи подобаються нам тигри?
Т: Молодці, то подобаються вони вам?
(Вчитель показує на зображення, а діти відповідають на запитання)
б)dramatizingactivity:
Т: А ось і зоопарк, давайте перед тим, як зайти послухаємо про що розмовляють між собою тваринки. (Слайд №9)
Zebra: Hello! Who are you?
Tiger: Hello! I am a tiger. And you?
Zebra: I am a zebra. Do you like zebras?
Tiger: Yes, I do. You are very fast! And do you like tigers?
Zebra: Yes, I like tigers. You are beautiful. Children like you very much.
Monkey: No, no. Children like me.
Tiger: Oh, who are you?
Monkey: I am a monkey. I am very beautiful. Children play, sing and dance with me.
Zebra: Stop, stop, stop. I think the children like all animals. Oh, they are looking at us.
в) post-speaking activity:
T: What animals can you see at the zoo?
T: He is fast. Who is this?
(Вчитель ставить питання на розуміння почутого.)
ІIІ. Заключна частина уроку:
- Homework:
T: Молодці, а ваше домашнє завдання - вам потрібно вивчити нові слова, а також намалювати свою улюблену тваринку.
- Summarizing:
Т:Doyoulikeanimals?
T:Whatanimal do you like?
T: Do you like hippos? zebras? tigers?
T: Very well, stand up, please. Маша передала вам квіточки за те, що ви їй допомагали. Я вам буду їх роздавати, а ви відпочивайте. Lookattheboardandrepeat. (Слайд №10)
A song “Good-bye”