Кіріктірілген сабақтың тақырыбы:
«Потенциалдық энергия тақырыбындағы есептерді калькулятор бағдарламасы арқылы шығару»
Тақырыбы: «Потенциалдық энергия тақырыбындағы есептерді калькулятор бағдарламасы арқылы шығару»
Мақсаты:
Білімділік
Физика есептерін калкулятор бағдарламасы арқылы арифметикалық амалдарды орындау дағдыларын қалыптастыру.
Дамытушылық
Білімдерін дамыту, қорытынды жасай алуға қалыптастыру.
Тәрбиелік:
Бірге жұмыс жасай білу мәдениетін қалыптастыру.
Сабақтың түрі: Кіріктірілген, біріккен
Оқытудың формасы мен әдістері: Әңгіме, компьютерлік
презентация,флипчарт, жалпы және практикалық жұмыстар.
Сабақтың уақыты: 45 минут
Жабдықталуы: Компьютерлік сынып,мультимедиялық проектор, көрнекілік презентация, электронды оқулық.
Сабақ жоспары:
№ |
Сабақтың кезеңдері |
Жүзеге асыру уақыты |
1 |
Ұйымдастыру сәті |
1 мин |
2 |
Эмоциалық көңіл-күй |
7 мин |
3 |
Білімді тексеру |
10 мин |
4 |
Практикалық жұмыс |
18 мин |
5 |
Тест |
5 мин |
6 |
Сабақты қорытындылау |
2 мин |
7 |
Бағалау |
1 мин |
8 |
Үйге тапсырма |
1 мин |
1- топ
«Эмоциалық көңіл күй»
1. Paint графикалық редакторы не салу үшін арналған?
2. «Шрифт» сөзінің қазақша атауы.
3. Жұмыстың орындалу жылдамдығын сипаттайтын шама
4. Қуаттың өлшем бірлігі.
5. WordPad қандай редактор?
6. Есептеуіш құрал.
7. En=m*g*? — белгісізін тап, ата.
2- топ
«Эмоциалық көңіл күй»
1. Телефон нөмірлерін жазатын кітапша.
2. Жұмыс орындалу жылдамдығын сипаттайтын шама.
3. Пропорционалдық коэффицент (K).
4. Пернетақтадағы пернелердің, қосымша атауы.
5. Тышқан,маустың қазақша жаңа атауы.
3- топ
«Эмоциалық көңіл күй»
1. Энергияның өлшем бірлігі.
2. Дисплей,экран,.......... .
3. Қуат пен уақыттың көбейтіндісі.
4. Пернетақта неше бөліктен тұрады.
5. Грек тілінен «кинетикос»сөзінің аудармасы.
6. Eп=kl2/2- ненің формуласы көрсетілген.
Бағалау парағы
№ |
Оқушының аты-жөні |
Тест |
Белсенділігі |
Қорытынды баға |
1 |
Бариев Т |
|||
2 |
Жұмағұл А |
|||
3 |
Бақытбек Ш |
|||
4 |
Слямбекова А |
|||
5 |
Тарғынов Ә |
Бағалау парағы
№ |
Оқушының аты-жөні |
Тест |
Белсенділігі |
Қорытынды баға |
1 |
Қазезова А |