link8856 link8857 link8858 link8859 link8860 link8861 link8862 link8863 link8864 link8865 link8866 link8867 link8868 link8869 link8870 link8871 link8872 link8873 link8874 link8875 link8876 link8877 link8878 link8879 link8880 link8881 link8882 link8883 link8884 link8885 link8886 link8887 link8888 link8889 link8890 link8891 link8892 link8893 link8894 link8895 link8896 link8897 link8898 link8899 link8900 link8901 link8902 link8903 link8904 link8905 link8906 link8907 link8908 link8909 link8910 link8911 link8912 link8913 link8914 link8915 link8916 link8917 link8918 link8919 link8920 link8921 link8922 link8923 link8924 link8925 link8926 link8927 link8928 link8929 link8930 link8931 link8932 link8933 link8934 link8935 link8936 link8937 link8938 link8939 link8940 link8941 link8942 link8943 link8944 link8945 link8946 link8947 link8948 link8949 link8950 link8951 link8952 link8953 link8954 link8955 link8956 link8957 link8958 link8959 link8960 link8961 link8962 link8963 link8964 link8965 link8966 link8967 link8968 link8969 link8970 link8971 link8972 link8973 link8974 link8975 link8976 link8977 link8978
Ольга Николаевна
Должность:Редактор
Группа:Команда портала
Страна:
Регион:не указан
"Менің қуыршағым"

Казахстан, г. Павлодар

ГУ "Средняя общеобразовательная школа № 27"

Учитель казахского языка

Келекеева З.М.

"Менің қуыршағым"

Сабақтың мақсаттары: 1. Білімділік: « Қуыршақ» тақырыбы туралы мәліметтерді игерту арқасында, басқа ойыншықтармен сәйкстендіруге үйрету. Кім? Не? Қандай? Не істеді? сұрақтарын қайталау.

2. дамытушылық: тақырып аясында сұрақтарға жауап беруге, түсінгендерін айтып беруге дағдыландыру.

3. Тәрбиелік: ата- анаға, әже- атаға көмек көрсете білуге шақыру.

Сабақтың көрнекілігі: белсенді тақта, сюжетті суреттер, таратпалар, қуыршақ..

Сабақтың типі: жаңа сабақты меңгерту

Сабақтың барысы:

I. Ұйымдастыру кезеңі: сәлемдесу, кезекшімен тілдесім

ІІ. Жаңа сабаққа дайындық кезеңі.

1 Дәптерлеріне ойыншықтарды жазғызу.

2. Тақта алдында берілген суреттерге мұғалімнің үстелінде жатқан кестелерді сәйкестендіріп, тақтаға ілу. Тілдесім

3. Белсенді тақтада берілген сөзжұмбақты шешу.

Ақырғы сөз « қуыршақ»

Содан тақырыпқа шығу.

ІІІ.Жаңа сабақ кезеңі. Тыңдалым. Белсенді тақтада мәтін беріледі, әр жағынан менің дауысыммен жазылған тыңдалым.

Содан соң мәтінді қайталап оқимын. (қувршақты көрсете)

Берілген екі жаңа сөзді сөздікке жазады. Жақсы көремін

көмектесемін

Сол сөздерді оқиды, сөйлемдер құрастырады.

IY. Сергіту сәті.

Содан соң мәтінді оқушылар екі рет оқып шығады. Аударады. Оқылым.

Бекіту ретінде интербелсенді тақтада берілген сұрақтарға жауап беру. Тәрбиелік сәт. Үлкендерге көмек туралы.

Интербелсенді тақтада берілген тапсырмаларды орындау:

1. Дұрыс - бұрыс тапсырмасын орындау ( Ауызша) Айтылым.

2. Жазылым. Таратпалар таратылады. Оқушылар мәтіннен кім? Не? Қандай? Не істеді?

деген сұрақтарға жауап беретін сөздерді әр бағанға теріп жазады.

Y. Бекіту кезеңі: өз қуыршағың ( ойыншығың) туралы 3-4 сөйлем жазу

Қайталау кезеңі.

1. Санворд беріледі ( сандарды қайталау мақсатанда) « Қазақстан» сөзі

2. « Ғажайып алаң» ойыны. « Қазақстан» сөзінен басқа сөздер жазу. Кім көп жазса, сол жеңеді.

3. « Сандарды сөйлет» ойыны. Белсенді тақтада берілген сандарды қолдана сөйлемдер құрастыру.

YI. Сабақты қорытындылау, оқушыларды бағалау.

Наши услуги



Мир учителя © 2014–. Политика конфиденциальности