link7598 link7599 link7600 link7601 link7602 link7603 link7604 link7605 link7606 link7607 link7608 link7609 link7610 link7611 link7612 link7613 link7614 link7615 link7616 link7617 link7618 link7619 link7620 link7621 link7622 link7623 link7624 link7625 link7626 link7627 link7628 link7629 link7630 link7631 link7632 link7633 link7634 link7635 link7636 link7637 link7638 link7639 link7640 link7641 link7642 link7643 link7644 link7645 link7646 link7647 link7648 link7649 link7650 link7651 link7652 link7653 link7654 link7655 link7656 link7657 link7658 link7659 link7660 link7661 link7662 link7663 link7664 link7665 link7666 link7667 link7668 link7669 link7670 link7671 link7672 link7673 link7674 link7675 link7676 link7677 link7678 link7679 link7680 link7681 link7682 link7683 link7684 link7685 link7686 link7687 link7688 link7689 link7690 link7691 link7692 link7693 link7694 link7695 link7696 link7697 link7698 link7699 link7700 link7701 link7702 link7703 link7704 link7705 link7706 link7707 link7708 link7709 link7710 link7711 link7712 link7713 link7714 link7715 link7716 link7717 link7718 link7719 link7720 link7721 link7722 link7723 link7724 link7725 link7726 link7727 link7728
Арайгуль Абдугапарова
Должность:не указана
Группа:Посетители
Страна:
Регион:не указан
Конспект урока по английскому языку "School things"

Сабақ: №10 Мерзімі:20\11

Сабақтың тақырыбы: Оқу құралдары

Сабақтың мақсаты: Оқушыларды “school things” тақыры бойынша жаңа лексикалық бірліктермен таныстыру. Тақырып бойынша бұрын оқылған лексиканың белсенділігін арттыру. Мектеп құрал сайманын білдіретін жаңа сөздерді енгізудің үлгілік жағдайында диалог және монолог құру дағдысын қалыптастыру. “What’s this?” сұраулы граммтикалық құрылымын енгізу. Дұрыс дыбыстау дағдысын дамыту.

Күтілетін нәтиже:

Пәндік: қызықтыратын зат туралы ақпарат сұрау және оған сәйкес іс- әрекет жасау дағдысын қалыптастыру.

Тұлғалық: мектеп құрал сайманына ұқыптылықпен қарауға баулу

Жүйелік әрекеттік: қарым қатынас міндеттеріне сәйкес ауызша нысандағы сөйлемді саналы түрде құру.

Сабақты қамтамасыз ету:

Мұғалім үшін: СД ойнатқыш, оқу қызметіне ынталандыруға арналған смайлдар, мектеп құрал сайманы бейнеленген флэш карталар.

Пән аралық байланыс: музыка, сурет салу.

Сабақ барысы

  1. Ұйымдастыру кезеңі

Мұғалім балалармен амандaсады

- Good morning, good morning

Good morning to you

Goodmorning,good morning

I am glad to see you

Оқушылар мұғаліммен амандасады

- Good morning, good morning

We are glad to see you

  • How are you?

  • Fine, thanks

  • Sit down please.

II.Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау

Бүгін біз сабақта жұмыс істейтін заттардың аттарымен танысамыз.

  1. Тірек білімді белсендіру

Фонетикалық жаттығу

Балалар,бізге кімнің келгенің қараңдар. Mr.Wise Crow-мен амаңдасыңдар.

  • Good morning, Mr.Wise Crow

  • Mr.Wise Crow : Good morning, children. How are you?

  • Балалар, бірде мен көшедеден әдемі машина көргенім естеріңде ме? Мен сонда не деп айқайлап едім?

  • Wow! Мені тыңдап, артымнан қайтлаңдар W, W, W

  • Еріндерінді алға қарай созыңқырап, дөңгелетіп, күрт арасын ашындар W, W, W

  1. Жаңа материалмен жұмыс

  1. жаттығу: learn and learn

-Look at this picture, listen and repeat after me:

  • балалар мына суретке қараңдаршы. Балалар қолдарында не ұстап тұр? Сендер бұл заттардың ағылшын тілінде қалай аталатынын білесіңдер. Енді біз бір тұтас сөйлем құруды үйренеміз. Мынау- қарындаш. Біздіңкейіпкеріміз не айтар екен?

  • Track 21

It’s a book. It’s a copy — book. It’s a pencil case.

3 –жаттығу. Ask and answer the question.

Мұғалім: Балалар, енді сендер, біздің кейіпкерлер сияқты әр заттың атың атаңдар.

4–жаттығу.

- балалар, Бота мен Муни алғашқы рет мектепке келіпті. Олар үшін бәрі де бейтаныс. Олар мектеп құрал сайманың алғашқы рет көріп тұр, сондықтан қалай білмейді. Заттың атауын білмегенде қандай сұрақ қоямыз. Біз Мынау не ?деген сұрақ қоямыз.

Біздің кейіпкерлеріміз де осы сұрақты қояды, бірақ ғылшын тілінде. Жаттығуды тыңдап, бұл сұрақ ағылшын тілінде қалай айтылатынын білейік.

Балалар аудиожазбаны тыңдап, мұғалімнің сұрғына жауап береді.

Балалар мини диалог тыңдайды.

Track 22

What’s this?

It’a… pencil

It’a…pen

It’a…ruler

It’a…rubber

Рөлдік ойын. Pair work. Ask and answer.

What’sthis?

It’s a…

  • Балалар, бір біріңе заттарды көрсетіп, what’s this? Деген сұрақты қойып, оған жауап беріңдер.

  • what’s this? Дидактикалық ойыны.

Сергіту сәті:

Hands up, hands down!

Shake, shake!

Stand up!on the tiptoes

Turn around. Step a side,

Step left, step right.

Дәптермен жұмыс

1-жаттығу.Listen to

Мұғалім оқушылардан осы жаттығуды орындау үшін ұсынылған стикерлердің арасынан тыңдалған сөйлемдердің мазмұнына сәйкес келетәнәі таңдап алып, бос төртбұрышқа жапсыруды сұрайды.

2-жаттығу. Find the school things and name them.

Сабақты қорытындылау:

Бүгінгі сабақта не үйрендіңдер? Сабақ соңында ата-аналарына бүгінгі сабақ туралы не айтасыңдар. Жарайсыңдар!Бүгінгі сабақта оқу құралдарын атап үйрендіңдер. What’s this?деген сұрақты қоюды және оған жауап беруді үйрендіңдер.

Наши услуги



Мир учителя © 2014–. Политика конфиденциальности