Должность:не указана
Группа:Посетители
Страна:
Регион:не указан
19.01.2015
0
735
2

Открытый урок по казахскому языку "Коммуналдық қызмет төлемақылары"

Сабақ жоспары

            Тақырыбы: Коммуналдық қызмет төлемақылары

Мақсаты:Тақырып бойынша сөздік қорын  кеңейту, ойларын дұрыс , дәлелді етіп жеткізе білуге дағдыландыру,үнемшілдіктің  маңызын түсінуге жағдай жасау.

 Сабақтың барысы:

1.Ұйымдастыру кезеңі

1.Позитивтік бейнефильм көру арқылы көңіл-күйлерін көтеру

2.Жаңа сабаққа бейімдеу

2. Ой шақыру

 «Миға шабуыл»

«Идеялар қоржынына» өткен тақырыптар бойынша алған білімдерін жинақтап  салады.2-минут

-Өткен сабақтарда қандай тақырыппен таныстыңдар?

-Бюджет неден тұрады?

-Шығыстың қандай түрлері бар?(бағалау)

-Бүгінгі сабаққа  шығыстың бір бөлігі-коммуналдық қызмет төлемақылары туралы мәліметті бізге балалар дайындап келді. 2 минуттік тұсаукесер.(әрбір оқушыға смайлик беру)(6-8 минут)

3.Мағынаны тану

1.Сөздік жұмысы

2.Мәтінмен жұмыс

INSERT-кестесін толтыру

V

-

+

?

 

 

 

 

 

v-білемін

-менің білгеніме қайшы келеді

+- қызықты және күтпеген жәйт

?-  көбірек білгім келеді, түсініксіз

Бекіту:

-Мәтіннің негізгі ойы қандай?

-Үнемшіл болу-жақсы қасиет пе, немесе керісінше, кемшілік пе?

Топты біріктіретін тренинг «Екі суретшінің суреті» Екі оқушы қолдарына бір қарындаш алып сурет салады(Үйдің, гүлдің, күннің,ағаштың, адамның, кітаптың т.б.)

 

Ой толғаныс

Интернет-ресурстарды пайдаланып, жылуды, электрқуатын, суды үнемдеу туралы қызықты фактілерді тауып,  постер жасау.қорғау

 

Қорытынды

-         Ал, бүгінгі сабақта сендер көп мәлімет алдыңдар.Алған мәліметтерінің қаншалықты керек екенін өздерің шешесіңдер.

 «Чемодан, еттартқыш,қоқыс шелегі »

Үй тапсырмасы

9-тапсырма(күрделі деңгей)

10-тапсырма (орта деңгей)

3-тапсырма (жеңіл деңгей)

 

 Сабақ жоспары

            Тақырыбы: Коммуналдық қызмет төлемақылары

Мақсаты:Тақырып бойынша сөздік қорын  кеңейту, ойларын дұрыс , дәлелді етіп жеткізе білуге дағдыландыру,үнемшілдіктің  маңызын түсінуге жағдай жасау.

 Сабақтың барысы:

1.Ұйымдастыру кезеңі

1.Позитивтік бейнефильм көру арқылы көңіл-күйлерін көтеру

2.Жаңа сабаққа бейімдеу

2. Ой шақыру

 «Миға шабуыл»

«Идеялар қоржынына» өткен тақырыптар бойынша алған білімдерін жинақтап  салады.2-минут

-Өткен сабақтарда қандай тақырыппен таныстыңдар?

-Бюджет неден тұрады?

-Шығыстың қандай түрлері бар?(бағалау)

-Бүгінгі сабаққа  шығыстың бір бөлігі-коммуналдық қызмет төлемақылары туралы мәліметті бізге балалар дайындап келді. 2 минуттік тұсаукесер.(әрбір оқушыға смайлик беру)(6-8 минут)

3.Мағынаны тану

1.Сөздік жұмысы

2.Мәтінмен жұмыс

INSERT-кестесін толтыру

V

-

+

?

 

 

 

 

 

v-білемін

-менің білгеніме қайшы келеді

+- қызықты және күтпеген жәйт

?-  көбірек білгім келеді, түсініксіз

Бекіту:

-Мәтіннің негізгі ойы қандай?

-Үнемшіл болу-жақсы қасиет пе, немесе керісінше, кемшілік пе?

Топты біріктіретін тренинг «Екі суретшінің суреті» Екі оқушы қолдарына бір қарындаш алып сурет салады(Үйдің, гүлдің, күннің,ағаштың, адамның, кітаптың т.б.)

 

 

       

Ой толғаныс

Интернет-ресурстарды пайдаланып, жылуды, электрқуатын, суды үнемдеу туралы қызықты фактілерді тауып,  постер жасау.қорғау

 

Қорытынды

-         Ал, бүгінгі сабақта сендер көп мәлімет алдыңдар.Алған мәліметтерінің қаншалықты керек екенін өздерің шешесіңдер.

 «Чемодан, еттартқыш,қоқыс шелегі »

Үй тапсырмасы

9-тапсырма(күрделі деңгей)

10-тапсырма (орта деңгей)

3-тапсырма (жеңіл деңгей)

 Сабақ жоспары

            Тақырыбы: Коммуналдық қызмет төлемақылары

Мақсаты:Тақырып бойынша сөздік қорын  кеңейту, ойларын дұрыс , дәлелді етіп жеткізе білуге дағдыландыру,үнемшілдіктің  маңызын түсінуге жағдай жасау.

 Сабақтың барысы:

1.Ұйымдастыру кезеңі

1.Позитивтік бейнефильм көру арқылы көңіл-күйлерін көтеру

2.Жаңа сабаққа бейімдеу

2. Ой шақыру

 «Миға шабуыл»

«Идеялар қоржынына» өткен тақырыптар бойынша алған білімдерін жинақтап  салады.2-минут

-Өткен сабақтарда қандай тақырыппен таныстыңдар?

-Бюджет неден тұрады?

-Шығыстың қандай түрлері бар?(бағалау)

-Бүгінгі сабаққа  шығыстың бір бөлігі-коммуналдық қызмет төлемақылары туралы мәліметті бізге балалар дайындап келді. 2 минуттік тұсаукесер.(әрбір оқушыға смайлик беру)(6-8 минут)

3.Мағынаны тану

1.Сөздік жұмысы

2.Мәтінмен жұмыс

INSERT-кестесін толтыру

V

-

+

?

 

 

 

 

 

v-білемін

-менің білгеніме қайшы келеді

+- қызықты және күтпеген жәйт

?-  көбірек білгім келеді, түсініксіз

Бекіту:

-Мәтіннің негізгі ойы қандай?

-Үнемшіл болу-жақсы қасиет пе, немесе керісінше, кемшілік пе?

Топты біріктіретін тренинг «Екі суретшінің суреті» Екі оқушы қолдарына бір қарындаш алып сурет салады(Үйдің, гүлдің, күннің,ағаштың, адамның, кітаптың т.б.)

 

 

       

Ой толғаныс

Интернет-ресурстарды пайдаланып, жылуды, электрқуатын, суды үнемдеу туралы қызықты фактілерді тауып,  постер жасау.қорғау

 

Қорытынды

-         Ал, бүгінгі сабақта сендер көп мәлімет алдыңдар.Алған мәліметтерінің қаншалықты керек екенін өздерің шешесіңдер.

 «Чемодан, еттартқыш,қоқыс шелегі »

Үй тапсырмасы

9-тапсырма(күрделі деңгей)

10-тапсырма (орта деңгей)

3-тапсырма (жеңіл деңгей)

 Сабақ жоспары

            Тақырыбы: Коммуналдық қызмет төлемақылары

Мақсаты:Тақырып бойынша сөздік қорын  кеңейту, ойларын дұрыс , дәлелді етіп жеткізе білуге дағдыландыру,үнемшілдіктің  маңызын түсінуге жағдай жасау.

 Сабақтың барысы:

1.Ұйымдастыру кезеңі

1.Позитивтік бейнефильм көру арқылы көңіл-күйлерін көтеру

2.Жаңа сабаққа бейімдеу

2. Ой шақыру

 «Миға шабуыл»

«Идеялар қоржынына» өткен тақырыптар бойынша алған білімдерін жинақтап  салады.2-минут

-Өткен сабақтарда қандай тақырыппен таныстыңдар?

-Бюджет неден тұрады?

-Шығыстың қандай түрлері бар?(бағалау)

-Бүгінгі сабаққа  шығыстың бір бөлігі-коммуналдық қызмет төлемақылары туралы мәліметті бізге балалар дайындап келді. 2 минуттік тұсаукесер.(әрбір оқушыға смайлик беру)(6-8 минут)

3.Мағынаны тану

1.Сөздік жұмысы

2.Мәтінмен жұмыс

INSERT-кестесін толтыру

V

-

+

?

 

 

 

 

 

v-білемін

-менің білгеніме қайшы келеді

+- қызықты және күтпеген жәйт
