Сарманов Ершат Есенович
Должность:не указана
Группа:Посетители
Страна:Казахстан
Регион:не указан
14.04.2017
0
162
0

Открытый урок по физической культуре

Қысқа мерзімді жоспар

 

 

Апта

  3 апта

Күні  

 

Сабақ

 Аралас сабақ

5-6  -сынып

Оқушылар саны -10

Сабақтың тақырыбы:  Ойыншының тұрысы, жүріп келе жатып бағытты өзгерту.

Сабақтың мақсаты

Білімділік:  баскетбол ойынындағы ойыншының тұрысы  және жүріп келе жатып бағытты өзгерту жайлы түсіндіру;

Дамытушылық:   допты алып жүруде оқушылардың ептілігін дамыту.

Тәрбиелік: топта жұмыс жасай білуге,сын тұрғысынан ойлауда бір-бірінің ой пікірін сыйлауға үйрету;

Құрал-жабдықтар

 Интербелсенді тақта, стикерлер, флипчарттар, смайликтер

Сабақтың түрі

Аралас сабақ

Әдіс-тәсілдері

Ұйымдастыру кезеңі: «Шаттық шеңбері», топқа бөлу, миға шабуыл, баскетболшылар жайлы әңгімелеу, физминутка слайд тамашалау,флипчарт тапсырмалар орындау.

Топпен жұмыс  Жұппен жұмыс Сұрақ-жауап

Пәнаралық байланыс

Физика, өзін-өзін тану  

   

                                                               

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

 Сәлемдесу, шаттық шеңберін ұйымдастыру, оқушыларды сандардың түсіне қарай топқа бөлу, сұрақ –жауап арқылы миға шабуыл жасату, баскетболшылар жайлы әңгімелеу, сергіту сәтін өткізу слайд көрсету, флипчарт тапсырмалар орындату.

 

Ой шақыру. Баскетбол ойыны дегеніміз не? Ол қандай ойын?

 

 

Сәлемдесу. Оқушылар ортаға шығып, шеңбер құрады. «Тоқ жүргізу» тренингін жүргізеді. Мұғалім баяу әуеннің ырғағында бір бірінің қолын қысу арқылы тоқ жүргізгендей әсер қалдырады. Мұғалім тренинг соңынан оқушылар көңіл күйлерінің қандай дәрежеде көтерілгенін айтады.

Оқушыларға  сандар жасырлыған қызыл және көк түсті қорапшалар таратылып, тақ және жұп сандары  нәтижесінде екі топқа бөлінеді. Кейіннен мұғалімнің қойылған сұрақтарына жауап береді. Оқушылар ішінара рөлдерге(топ басшысы, спикер, безендіруші, уақыт үнемдеуші, хатшы) бөлінеді.

 Әлжан Мүсірбекұлы Жармұхамедов жайлы ақпарттарға шолу жасалып болған соң әсем әннің ырғағында  сергіту сәтін орындайды.

 

      Презентациялар тамашаланып болған соң, сабақты қаншалықты түсінгендіктерін флипчарт бетіне түсіреді. Жасаған кластерлерін ортаға шығып қорғайды.

 

Не үйренеді

 Топтық жұмыс жасау арқылы, өзін-өзі бағалау сыни тұрғыдан ойлау.

                                                         Бағалау                                          5 мин

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

 Мұғалім бағалау парағын таратады

Бағалау парағына оқушылар өздері мен топ мүшелеріне баға қояды

РЕФЛЕКСИЯ

Оқушылар тақтадағы қағазға стикерлер арқылы сабақтан алған әсерлерімен бөліседі

  Үйге тапсырмасы

  Сабақта өткенді қайталау

           

 

  
